2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
معاشقه بالا تنه😐👌🏻

افرین عالی بود 👌🧡🤣

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

اگ شناختی ازش نداری تا عروسی رابطه کامل نداشته باش

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
هرچی بیشتر باشه بعدا کمتر و بد تر میشه. مردا رد باید تشنه نگهداشت همیشه

ن اینطوری نیس بستگی ب عشق وعلاقه طرفین داره

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
هرچی بیشتر باشه بعدا کمتر و بد تر میشه. مردا رد باید تشنه نگهداشت همیشه

ولی من تو عقد رابطه کامل داشتم الان مشکلی نداریم ک هیچ دوستیمون هم بیشتر شده ۷سالم هست ازدواج کردم .اینو نمیگم ک اسی هم مث من باشه ها نه میخوام بگم این تصور غلطه ک رابطه سرد میکنه بعدا زوجو 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بعضیا میگن دوران آشنایی اگه بعد بخواین جدا بشین و قبلا رابطه داشته باشین به مشکل برمیخورین 

بعضیاهم میگن مردها برای ازدواج رغبتشون کمتر میشه 

ولی من که به جفتش اعتقادی ندارم و کارمو میکنم  

هنوز زیر یه سقف که نرفتیم 

عزیزم از نظر قانونی و شرعی همسرته😕

حتما که نباید.... 

اگه میخواستی شناخت داشته باشی یا اطمینان نداری نباید عقد میکردی دختر خوب

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706