2733
2734
عنوان

فردا تولد جاریمه

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 26 پست

من بدم میاد ازین کارا...حس میکنم ماله دهه پنجاهه...یکی تولدشه خودش کاراشو بکنه، مهمان وقتی میره کادوشو ببره فقط

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تو بزرگتره هستی و اونم تا الان با خوبی و مهربونی اومده جلو توام همینطور خوب برو جلو فک کن دوستته واسه دوستت اینکارو نمیکنی؟؟؟

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2731
میگم خیلی خودتواذیت نکن  حالاشایدخونواده شوهرت خوب باشن چون من بدی دیدم اینطوری میگم.

همه مثل هم نیستن. دلشو سیاه نکن

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

خوب خودت میگی عقدن حالا برادرشوهرت یه کاری ازت خواسته چه اشکالی داره اگه از پسش برمیای انجام بدی؟تازه خودت میگی بهت محبت هم داشتن برات کیک و کادو خریدن

اگه هم نمیتونی میتزسی خراب بشه بگو من بلد نیستم

2738

ممنون دوستان

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
منم بدم میاد انگار ادمو...... میکنن فقط منت سرته😐

والاااا....من صد سال اجازه نمیدم کاری برام بکنه که ازونور زنگ بزنن بگن وظیفه تو اینه فلان بکنی!!مگه طرف کترینگه عمو؟!

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!