2703
2553
عنوان

خانم های باتجربه زایمان طبیعی یا سزارین🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 69 پست

من بچه ندارم ولی خاطره زایمان زیاد خوندم.ببین عزیزم بستگی به خودت داره .اگه تحمل ت زیاده برای درد و معاینه های دم به دیقه یا رفتار بد پرستار و ماما خب طبیعی خوبه .اگه نه میخوای زیاد اذیت نشی و واژن ت گشاد نشه و بخیه نخوره و ..سز!

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برگردی عقب کدوم و انتخاب میکنی؟

سزارین هم سخته

درد طبیعی تو بیمارستان میمونه میای خونه هیچ دردی نداری شکمت پاره نیس و نگزان نیستی بخیه هات عفونت کنن یا در برن 

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2714
خودم که فعلا مشکلی ندارم تا ببینم دکتر چی میگه

زایمان طبیعی ریسکش واسه نوزاد بیشتره،خدای نکرده اگه زایمان سخت باشه عوارض جبران ناپذیری واسه بچه خواهد ماند.

عوضش امنیت داریم...😏

من سز شدم خیلی سخت بود برام. چون بعدشم دست تنها بودم خیلی خیلی اذیت شدم  اگه برگردم به عقب طبیعی رو انتخاب میکنم که لااقل بعدش سرپاشم به بچه هام برسم

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
من سز شدم خیلی سخت بود برام. چون بعدشم دست تنها بودم خیلی خیلی اذیت شدم  اگه برگردم به عقب طبیع ...

من بعد سز سرپا بودم اونایی ک طبیعی بودن تعجب میکردن میگفتن تو طبیعی اوردی 😐

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

من طبیعی بودم اینم مجبورم برم طبیعی..

عوارضش اینکه رابطم مثل قبل نیست چون حسابی گش...شدم😒یکمم بی اختیاری ادرار پیدا کردم انگار افتادگی مثانه گرفتم از بس زور زدم بواسیرم گرفتمممم🤬🤬🤬اصلا پاره شدم کلا 😑😑ولی خوبیش این بود بچه به دنیا اومد منم سرپابودمو کارامو خودم کردم اگه دکترت خوب باشه بخیه رو خوب بزنه مشگلاته منو پیدانمیکنی البته برای منو مامای خنگ زد

مامای همراه خوب داشته باشین برای طبیعی زیاد درد هم نمیکشین البته اگه مشکلات لگن و اینا نداشته باشین که میگین مادرتون اذیت شده بازم با یه مامای وارد و دکترتون مشورت کنین

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
2706