2726

دوستان کدوم بهتره؟ 

من هرکی اطرافم طبیعی اورده ناراضیه 

هرکی سرارین اورده راضی 

نمیدونم واقعا چکار کنم 

خواهر خودمم سزارین بوده راضیه 

بعد مامانمم خیلی بد زا بوده از اینم بیشتر میترسم مثل اون باشپ بیاین نظراتتون رو بدید خواهشا

Im waiting😍🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبیعی خودم‌به شخصه نمی‌تونم

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2728

مامان منم یه طبیعی داشت دو تا سزارین. اینطور که میگفت، از طبیعیش خیلی اذیت شده بود و یه ترس ناخوداگاهی برای من و خواهرم ایجاد شده بود برای همین هردومون سزارین رو انتخاب کردیم، من یکبار و خواهرم دو بار تجربشو داشتیم. راضی بودم کار دکترم خوب بود ولی اگه دوباره برمیگشتم طبیعی رو انتخاب میکردم، هر کس رو دیدم طبیعی بوده خیلی زود سرپا شده و مشکل افسردگی و اینام نداشته، الان میگم اشتباه کردم. 

من هنوز تجربه ندارم ولی انشااله خودم سزارین و انتخاب میکنم به دکترم هم گفتم... دوتا خاله هام و یه عمم طبیعی زایمان کردن بعدشم رفتن عمل زیبایی و افتادگی انجام دادن که خیلی عمل سختیه ولی اون یکی خالم راحت رفت سز بعدشم هیچ عملی انجام نداد 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

طبیعی یبار درد میکشی بعد دیگه پا میشی سرپا ولی سزارین واسه زایمانت درد کمه ولی تا یه مدت همش باید درد داشته باشی و اذیت شی بخاطر بخیه هات. 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706