1542
1578
عنوان

خانم های باتجربه زایمان طبیعی یا سزارین🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 69 پست
برگردی عقب کدوم و انتخاب میکنی؟

سزارین هم سخته

درد طبیعی تو بیمارستان میمونه میای خونه هیچ دردی نداری شکمت پاره نیس و نگزان نیستی بخیه هات عفونت کنن یا در برن 

گاهی هیچکس را نداشته باشی بهتـر است....  باورکن بعضی ها تنهاترت میکننـد.... 

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

خودم که فعلا مشکلی ندارم تا ببینم دکتر چی میگه

زایمان طبیعی ریسکش واسه نوزاد بیشتره،خدای نکرده اگه زایمان سخت باشه عوارض جبران ناپذیری واسه بچه خواهد ماند.

عوضش امنیت داریم...😏

من سز شدم خیلی سخت بود برام. چون بعدشم دست تنها بودم خیلی خیلی اذیت شدم  اگه برگردم به عقب طبیعی رو انتخاب میکنم که لااقل بعدش سرپاشم به بچه هام برسم

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
1546
من سز شدم خیلی سخت بود برام. چون بعدشم دست تنها بودم خیلی خیلی اذیت شدم  اگه برگردم به عقب طبیع ...

من بعد سز سرپا بودم اونایی ک طبیعی بودن تعجب میکردن میگفتن تو طبیعی اوردی 😐

من طبیعی بودم اینم مجبورم برم طبیعی..

عوارضش اینکه رابطم مثل قبل نیست چون حسابی گش...شدم😒یکمم بی اختیاری ادرار پیدا کردم انگار افتادگی مثانه گرفتم از بس زور زدم بواسیرم گرفتمممم🤬🤬🤬اصلا پاره شدم کلا 😑😑ولی خوبیش این بود بچه به دنیا اومد منم سرپابودمو کارامو خودم کردم اگه دکترت خوب باشه بخیه رو خوب بزنه مشگلاته منو پیدانمیکنی البته برای منو مامای خنگ زد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامای همراه خوب داشته باشین برای طبیعی زیاد درد هم نمیکشین البته اگه مشکلات لگن و اینا نداشته باشین که میگین مادرتون اذیت شده بازم با یه مامای وارد و دکترتون مشورت کنین

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
1432
من طبیعی بودم اینم مجبورم برم طبیعی.. عوارضش اینکه رابطم مثل قبل نیست چون حسابی گش...شدم😒یکمم بی ا ...

وااای خدا

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Im waiting😍🙏🏻
من بعد سز سرپا بودم اونایی ک طبیعی بودن تعجب میکردن میگفتن تو طبیعی اوردی 😐

آره بستگی به بدن هر کسی داره. من رو کسی متوجه نمیشد چقدر درد دارم  نمیخواستم خانواده شوهرم که فقط به درد حرف درآوردن میخورن چیزی پشت سرم بگن. ولی واقعا درد داشتم . سزارین هم عوارض خودشو داره عمل سنگینیه دیگه

1537

90 دزصدش بستگی ب بدن و تحملت داره نمیشه بگی واقعا کدوم بهتره مخصوصا بچه اول ک ادم تجربه نداره نمیدونه کدوم براش بهتره من طبیعی بودم و راضی ام 

تا حد زیادی ام زایمان راحت ارثیه برای همین حتما از مامان خاله و مادربزرگت سوال کن 

من زایمانم طبیعی بود.یک ساعت شد.شانس اوردم.ولی مرگ رو باچشمام دیدم.چشام از حدقه زده بودبیرون بس جیغ میزدم.بیمارستانو گذاشته بودم روسرم.دردش وحستناکه.بعدشم بس چاک خورده بودم تادوماه قشنگ wcرفتن برام زایمانی دوباره بود...ب خاطر طبیعی زاییدنم بیمارستان بستری میشدم مرتب سرم و امپول.و شیرم خشک شد.من یکی توبه کردم از طبیعی

90 دزصدش بستگی ب بدن و تحملت داره نمیشه بگی واقعا کدوم بهتره مخصوصا بچه اول ک ادم تجربه نداره نمیدون ...

دقیقا منم چون مامانم بد زاس میترسم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Im waiting😍🙏🏻
1547