1676
1605

دوستان کدوم بهتره؟ 

من هرکی اطرافم طبیعی اورده ناراضیه 

هرکی سرارین اورده راضی 

نمیدونم واقعا چکار کنم 

خواهر خودمم سزارین بوده راضیه 

بعد مامانمم خیلی بد زا بوده از اینم بیشتر میترسم مثل اون باشپ بیاین نظراتتون رو بدید خواهشا

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Im waiting😍🙏🏻

من طبیعی اوردم دردش خیییییییییییییییییلی زیاده وحشت ناکه

گاهـی هیچکـس را نداشتـه باشـی بهتـر است...                                                                                   بـاور کن بعضیـها تنـها ترت میکننـد...  

من طبیعی خودم‌به شخصه نمی‌تونم

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
1665

مامان منم یه طبیعی داشت دو تا سزارین. اینطور که میگفت، از طبیعیش خیلی اذیت شده بود و یه ترس ناخوداگاهی برای من و خواهرم ایجاد شده بود برای همین هردومون سزارین رو انتخاب کردیم، من یکبار و خواهرم دو بار تجربشو داشتیم. راضی بودم کار دکترم خوب بود ولی اگه دوباره برمیگشتم طبیعی رو انتخاب میکردم، هر کس رو دیدم طبیعی بوده خیلی زود سرپا شده و مشکل افسردگی و اینام نداشته، الان میگم اشتباه کردم. 

من هنوز تجربه ندارم ولی انشااله خودم سزارین و انتخاب میکنم به دکترم هم گفتم... دوتا خاله هام و یه عمم طبیعی زایمان کردن بعدشم رفتن عمل زیبایی و افتادگی انجام دادن که خیلی عمل سختیه ولی اون یکی خالم راحت رفت سز بعدشم هیچ عملی انجام نداد 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای مهربونم برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات میفرستید؟؟ 😍😍

من بچه ندارم ولی خاطره زایمان زیاد خوندم.ببین عزیزم بستگی به خودت داره .اگه تحمل ت زیاده برای درد و معاینه های دم به دیقه یا رفتار بد پرستار و ماما خب طبیعی خوبه .اگه نه میخوای زیاد اذیت نشی و واژن ت گشاد نشه و بخیه نخوره و ..سز!

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا
سزارین بهتره من طبیعی اوردم بچم سرش ضربه دید کلی مشکل پیدا کرد تاهنوز که ۱۲ سالشه دکتر میبرمش سزارین ...

وای چه بد

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Im waiting😍🙏🏻