1542
1480

نمیدونم والا 

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

بالاي ٤ ماه ؟! 

قتله دبگه ،حالا هركي ميخواد اصرار كنه 

زير ٤ ماه كه مشكل شرعي نداره

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!
8

عین اینه که شوهر بگه برو دزدی. احکام عوض نمیشن که. مگه ضرر جانی داشته باشه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
1403
[QUOTE=115825303]خسته نباشی گناهشم خودتون قبول میکنید دیگه[/QUOE] حالا انگار ملت ک ناپیک میزنن ویسا ...

عزیزم من نه شما رو میشناسم نه میدونم چه عقایدی دارین ولی این رو میدونم حرف قشنگ قشنگه دیگه،حالا شایدم یکی واقعا چنین مسئله ای براش پیش اومده باشه دوسته من🌹🌹

در این درگه،که،گه گه،که،که وکه،که، شود ناگه مشو غره ز امروزت که از فردا نه آگه

در ضمن از زمانی که فرد بفهمه بار دار هست اگر بچه رو سقط کنه گناه کبیره محسوب میشه به جز مواردخاصی،فقط قبل وبعد از چهار ماه دیه ش فرق میکنه

در این درگه،که،گه گه،که،که وکه،که، شود ناگه مشو غره ز امروزت که از فردا نه آگه
1547