2726
عنوان

بی محلی

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چکار کنم ک کمتر بهش فک کنم فراموشش کنم

چكش نكن كه انلاینه یا نه. اصلا نرو پیجش. سعی كن بهش فكر نكنی. همش به این فكر كن كه به دردت نمیخوره كتاب بخون درس بخون سرتو گرم كن. كم كم فراموش میكنی 

چرا همه ب سن گیر میدن 😢😢😢😢

میدونی چرا یکی عقده ایای ترشیده یکیم یکیم اینایی که هم سنی ازدواج کردن حالا شوهره هوس جوون کرده اینام باجادوجنبل می خوان نگهش دارن فاصله سنی در90درصد مواقع به نفع خانمهاست من خودم12 خیلیم خوبه شوهرم بچه ننه نیست مرده

2728
میدونی چرا یکی عقده ایای ترشیده یکیم یکیم اینایی که هم سنی ازدواج کردن حالا شوهره هوس جوون کرده اینا ...

نمییدونم حرفات جدیه یا شوخی. ولی اگه جدیه یكی از شاهكارای نی نی سایتی 😆

همه شدن مدعی العموم اقا به توچه فاصله سنی شون اونقده اینقده عزیزم با خیال راحت اگه دوسش داری ازدواج ...

ترشیده خودتیو و....استغفرالله

من خودم سنم هنوز ب ازدواج هم نیست ک بگی‌از حسودیش میگه اما سگ همین ترشیده هایی ک میگی شرف داره ب امثال توعه بیشعور

اختلاف سنیت ک زیاده اصن بزاریم کنار بحث الان اینکه بی محلی میکنه بهت  و انگار براش ی دختربچه بودی ک میخواسنه بازی کمه الان کرده میخواد بزارتت کنار

باز وقت کن 

اصن خونوادت میزارن باهشا ازدواج کنی؟پرسیدی چرا ۴۰سالشه و ازدواج نکدده؟اینا مهمه ها

ترشیده خودتیو و....استغفرالله من خودم سنم هنوز ب ازدواج هم نیست ک بگی‌از حسودیش میگه اما سگ همین تر ...

عزیزم ببخش شما منظورم ترشیدگانی که دختران را از ازدواج باز میدارند وخواهان فساد در جامعه اند//دوم تو یه تاپیک می گفتی نظام قدیمی هنوز موفق نشدی بری دانشگاه انشاالله بعد 1400شمسی می رینی بعدشم ازدواج می کنی وخوششش بخت می شی انشاالله

اختلاف سنیت ک زیاده اصن بزاریم کنار بحث الان اینکه بی محلی میکنه بهت  و انگار براش ی دختربچه بو ...

خانوادم کاری ندارن چون خیلی خانواده خوبی ان یبار نامزدی کرده بعد دوسال بهم خورده

عزیزم ببخش شما منظورم ترشیدگانی که دختران را از ازدواج باز میدارند وخواهان فساد در جامعه اند//دوم تو ...

گلم میشه درست تر حرف بزنی با مردم زشته

2706