2726

بنظرتون عاشق شدن سنه خاصی داره؟  

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم زِ بی آبی،ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمیگردم =")

نوچ

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اما دیگه نه که تو دو سالگیت با یکی بازی میکردی بعد بگی عاشقشم😑

_شاهین،شاه من؟ +جانم دلی،دلنازم؟_به نظرت رنگ چشمای بچمون چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من یا طوسی مثل تو؟🙃❤+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐😂والاااا مگه ترکیب قهوه ای و طوسی چیزی جز گوهی میشه؟😂😂      عاشق شدم کاش ندونه~دست دلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه♥️                         دیوونه اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوست دارم من دیوونه~هیچکسی قدرت و مث من نمیدونه♥️  من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍💍         تتلیتی اصیل😬👨‍🎤  ❤sh💍    نو بهار است در ان کوش که خوشدل باشی~که بسی گُل بدمد باز و تو در گِل باشی                                        تیکر یلداااااایی🍉😁آی لاو یو یلدا😂🍉یلدا آی لاو یو🍉😁بنده عاشق یلدا یا همون شب چله ی خودمون اَستممم🍉😂 آخ تو شب یلدای منی~دیوونه ی دوست داشتنی😁😍ای انار انار دون دونه از فردای خود کسی چه میدونه😅🍉آی انار انار بیا به بالینم شبنم گل نار بیا به بالینم😁🍉
2728

نه بابا یهویی میشه

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

13سالگی عاشق شدم و هنوزم عاشقشم😍

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
نه ولی هر 10 سال یک بار اتفاق میوفته اما قبلیا کاملا.پاک نمیشن همیشه ی سایه از گذشته رو با خودت د ...

اخه الان توویه سن من بگی عاشق شدی مسخرت میکنن

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم زِ بی آبی،ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمیگردم =")

اهم 😒 

ولی میگن واسه پسرا از ۲۴ سال به عدد عشق واقعی رو تجربه میکنن ینی عشقشون تقریبن عاقلانه تر 

ولی وقتی سنش پایینه احتمال هر لحظه پشیمون شدن هس ...البته همه رو نمیشه یه جور حساب کرد 

واس دخترا هم همینه وقتی بچه ای عقلت نمیرسع 

ولی وقتی سنش بیشتر شد عاقلانه تر انتخاب میکنی

2706