2726
عنوان

پسری که دوسش دارم دیشب پیام داد+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3442 بازدید | 74 پست
چرا مگه نادیا چیشده؟!:(

پدرش فوت کرده ..همون دختر عموی بابام..مامانش هم خیلی وقته طلاق گرفته بازم ازدواج کرده ..به عبارتی نادیا خیلی تنهاس ..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
اره عزيزدلم خوندم ولي وابسته نشو ي جوري باش ك اگ نشد ضربه نخوري

فدات ..راستش رو بخوای حس میکنم وابسته اش شدم..خیلی وقته دوسش دارم.‌.شاید ۲،۳سالی هست ..الان همش منتظرم ان بشه ..استوریامو ببینه ..پیام بده ..نمیدونم..😣😔

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات ..راستش رو بخوای حس میکنم وابسته اش شدم..خیلی وقته دوسش دارم.‌.شاید ۲،۳سالی هست ..الان همش منتظ ...

درك ميكنم..منم مثل توام..

اما،اشتباه منو نكن

از همين الان سعي كن حستو كم كني و كلا بسپاري به خدا

تاپیک قبلت رو خوندم یه لحظه دلم از این عاشق بازیا خواست🤦‍♀️🤦‍♀️ میگم اگر از هر جهت خوبه دست دست ...

خوب الان خوب جوابشو دادم بنظرت؟ نمیخوام خیلی صمیمی باشم..میخوام سرسنگین جواب بدم..نمیدونم تا الان خوب بودم یانه ..دوست ندارم واسه یه دوره دوستی ۳ هفته ای منو بخواد ..

2728
درك ميكنم..منم مثل توام.. اما،اشتباه منو نكن از همين الان سعي كن حستو كم كني و كلا بسپاري به خدا

مرسی عزیزم..چشم حتما .‌.اتفاقا از خدا خواستم یا اگه به صلاحمونه به خم برسیم اگر نه خودش کمکم کنه فراموشش کنم ..

چجوري دقيقا؟

یعنی چی چجوری؟ 

آدم باید بلد باشه چجوری یه نفر و جذب خودش کنه

اینچیزا یاد دادنی نیست چون قانون خاصی نداره

هر آدمی از یچیزی خوشش میاد

باید باهوش باشی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
این قلبی که گذاشت...شاید خبری باشه

منم میگم ..دخترخالم بهم میگه خوب تا یه فرصتی گیر میاره، پیام میده بهت ..

دو هفته پیش پنج شنبه جمعه دیدمش ..بعد تو جمعمون بیشترپسر بود تا خانم و دختر ..بعد من هرجا میرفتم بودش ..تو تاریکی خیره میشد بهم .فقط تو تاریکی ..مامانم باهاش حرف میزد به من نگاه میکرد ..کلا تو تاپیک قبلم نوشتم.. 

یعنی چی چجوری؟  آدم باید بلد باشه چجوری یه نفر و جذب خودش کنه اینچیزا یاد دادنی نیست چون قانو ...

مثلا شما ميگين تورش كن و اينا

واقعا چطور ممكنه ادم كسيو تور كنه يا با دست پس بزنه با پا پيش بكشه؟

حس ميكنم ي سياست خاصي ميخواد

قربونت برم افرين بهترين كار ممكنو كردي♥️

خدانکنه که حیفی .❤

اره خودم هم انگار آرامش گرفتم‌.

مگه دوستش نداری؟چرا انقدر خشک و رسمی حرف میزنی؟مطمعنم دوستت هم داشته باشه میترسه بگه ؟خوب وقتی میگه جای ما خالی بود بگو آره خییییلی یکم نرم تر و لوس تر حرف بزن

پس مامانا چی یاد دادن ب شماااا😝

ببینم ایندفعه چیکار میکنیااااا

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
خوب الان خوب جوابشو دادم بنظرت؟ نمیخوام خیلی صمیمی باشم..میخوام سرسنگین جواب بدم..نمیدونم تا الان خو ...

عزیزم اگر تو رو خواست مطمئن باش از قبل تو نخت بوده و بهت فکر میکرده و بخاطر اون سه هفته نبوده

زیاد دل نبند و وابسته نشو ولی روی خوش نشون بده

پسرا سیاست ندارن

ممکنه اون سردی رفتارت رو به پای حجب و حیای تو نذاره به پای نخواستنت بذاره و عقب بکشه

یکم روی خوش نشون بده ولی همونطور که میگی زیاد صمیمی نشو

نشون نده دوستش داری، نشون بده از هم صحبتی باهاش لذت میبری همین

از اون استیکر کل و لبخند و اینا بیشتر استفاده کن تا اون سه تا نقطه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مگه دوستش نداری؟چرا انقدر خشک و رسمی حرف میزنی؟مطمعنم دوستت هم داشته باشه میترسه بگه ؟خوب وقتی میگه ...

این راهه یادش میدی وقتی نه هنوز به داره نه به بار

فردا اگه تو روش زد که تو با من لاس زدی قبل خواستگاری رسمی یا گفت تو منو میخواستی چی؟؟ 

👸
2706