2703
2553

سلام.

دیشب پسرعموی بابام ک دوسش دارم بهم پیام داد..ریپلای استوریم ..

بعد ساعت ۱۰:۳۰پیام داده بود متاسفانه من خواب بودم..بعد من ۲:۱۵بیدارشدم رفتمwc.گوشیمو هم چک کردم دیدم ا پیام داده ..

جوابشو دادم..

حالا اینا به کنار ..

من به این پسر علاقه دارم..ایشون رو مطمئن مطمئن نیستم..

جالبه حال دخترعموی بابام که رو از من می پرسید در حالی که میتونست از خودش بپرسه ..

پ.ن: پیرو تاپیک قبلم.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706