1676
1605
عنوان

پسری که دوسش دارم دیشب پیام داد+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2012 بازدید | 73 پست
خدانکنه که حیفی .❤ اره خودم هم انگار آرامش گرفتم‌.

😍♥️ايول عزيزدلللم

منتظر اتفاقاي خوب باش همين

با ارامش و حال خوب ادامه بده

چي ميشه اگه بشه هموني ك ميخوام:)واسه خدا كه كاري نداره🌸

مگه دوستش نداری؟چرا انقدر خشک و رسمی حرف میزنی؟مطمعنم دوستت هم داشته باشه میترسه بگه ؟خوب وقتی میگه جای ما خالی بود بگو آره خییییلی یکم نرم تر و لوس تر حرف بزن

پس مامانا چی یاد دادن ب شماااا😝

ببینم ایندفعه چیکار میکنیااااا

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خوب الان خوب جوابشو دادم بنظرت؟ نمیخوام خیلی صمیمی باشم..میخوام سرسنگین جواب بدم..نمیدونم تا الان خو ...

عزیزم اگر تو رو خواست مطمئن باش از قبل تو نخت بوده و بهت فکر میکرده و بخاطر اون سه هفته نبوده

زیاد دل نبند و وابسته نشو ولی روی خوش نشون بده

پسرا سیاست ندارن

ممکنه اون سردی رفتارت رو به پای حجب و حیای تو نذاره به پای نخواستنت بذاره و عقب بکشه

یکم روی خوش نشون بده ولی همونطور که میگی زیاد صمیمی نشو

نشون نده دوستش داری، نشون بده از هم صحبتی باهاش لذت میبری همین

از اون استیکر کل و لبخند و اینا بیشتر استفاده کن تا اون سه تا نقطه

خداوندا... مرا هزار امید است و هر هزار تویی... شروع شادی و پایان انتظار تویی... ❤️
مگه دوستش نداری؟چرا انقدر خشک و رسمی حرف میزنی؟مطمعنم دوستت هم داشته باشه میترسه بگه ؟خوب وقتی میگه ...

این راهه یادش میدی وقتی نه هنوز به داره نه به بار

فردا اگه تو روش زد که تو با من لاس زدی قبل خواستگاری رسمی یا گفت تو منو میخواستی چی؟؟ 

👸
1677
بازم اسم عکس اومد وسوسه شدم.کو پس

گذاشتم عزیزم.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
مثلا شما ميگين تورش كن و اينا واقعا چطور ممكنه ادم كسيو تور كنه يا با دست پس بزنه با پا پيش بكشه؟ ...

خب همون سیاست لازمه ی اینکاره

الان تو باها‌ش صمیمی بشی و نشون بدی دوستش داری میگه تو ول و... بودی

اگه نشون بدی میخوایش و عاشقشی فوری ولت میکنه چون حس میکنه ساده بدست میای

اگه زود وا بدی فکر میکنه برا همه همینطوری یا خیلی خنگی و یه سرگرمی خوبی براش! 

به هر حال رفتار تو به خودت کمک میکنه چون باعث میشه تو اون رابطه آسیب نبینی

باید ببینی مزه دهن طرفت چیه

خداوندا... مرا هزار امید است و هر هزار تویی... شروع شادی و پایان انتظار تویی... ❤️
😍♥️ايول عزيزدلللم منتظر اتفاقاي خوب باش همين با ارامش و حال خوب ادامه بده

❤❤❤

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
چند سالتونه اسی؟؟؟

زیاد نیستیم.😁😔

خب همون سیاست لازمه ی اینکاره الان تو باها‌ش صمیمی بشی و نشون بدی دوستش داری میگه تو ول و... بودی ...

چقدر سخت انصافا

1665
چقدر سخت انصافا

واقعا هم همینطوره

رابطه با یه پسر به قصد ازدواج یه ریسک بزرگه! 

مگر اینکه تکلیفتون از اول مشخص باشه و خودش ازت خاستگاری کرده باشه

وگرنه دقیقا نمیتونی تشخیص بدی قصدش چیه

آشنایی، لاس زدن، مسخره کردن، سرگرمی پیدا کردن، رابطه ی جنسی و...!

واقعا هم همینطوره رابطه با یه پسر به قصد ازدواج یه ریسک بزرگه!  مگر اینکه تکلیفتون از اول مشخ ...

😞تِف واقعا

تعجبم بعضيا چطوري هركيو ميخوان تور ميكنن مهمم نيس براشون كيه 

مگه دوستش نداری؟چرا انقدر خشک و رسمی حرف میزنی؟مطمعنم دوستت هم داشته باشه میترسه بگه ؟خوب وقتی میگه ...

عزیزم نمیشه ..پس فردا خدای نکرده اتفاقی افتاد تو فامیل میگه ک این بامن بود و از این حرفا..

و دوم اینکه من اخلاقش رو میشناسم ..بلاخره پسرعمومه ..میدونم هرچقدر من خشک و رسمی باشم اون بیشتر ترغیب میشه و اینکه از دخترایی هوَل و جلف که زود پامیدن و .. بدش میاد ..

ناز کنم واسش و اینا هم فک میکنه که باهمه پسرا همینطورم ..

ی سوال 

شما الان از پیام دایرکت شات گرفتین تا اونجایی ک می دونم به اون کسی هم ک تو دایرکت باهاش حرف زدید از طرف اینستا پیام هشدار ارسال میشه یعنی اون شخص هم میفهمه از پیامش شات گرفتین اینطور نیست؟؟

❣من آنم که تلاش می کنم باشم❣
ی سوال  شما الان از پیام دایرکت شات گرفتین تا اونجایی ک می دونم به اون کسی هم ک تو دایرکت باها ...

نه ..اینطور نیست..بعید میدونم..🤭

😞تِف واقعا تعجبم بعضيا چطوري هركيو ميخوان تور ميكنن مهمم نيس براشون كيه 

خب همونطور که میگی مهم نیست براشون

تو رابطه باید کنترل کنی حرفا و رفتار ها و کلا اداره کنیش وگرنه وا میدی و میبینی عاشقش شدی ولی اون نمیخوادت! 

اولین قدم باید ببینی طرفت از اون رابطه چی میخواد

اگر خنگ بزنی و اشتباه متوجه بشی و بقولی گول بخوری هم خودت آسیب میبینی🤷‍♀️

ی سوال  شما الان از پیام دایرکت شات گرفتین تا اونجایی ک می دونم به اون کسی هم ک تو دایرکت باها ...

پیغام میره که از پیامش شات گرفتین؟ 

واقعا؟ 

نمیدونستم! 

خب همون سیاست لازمه ی اینکاره الان تو باها‌ش صمیمی بشی و نشون بدی دوستش داری میگه تو ول و... بودی ...

اره ..دقیقا ...یه دوستی دارم خیلی منطقی و با دلیل کاراش رو انجام میده ..بهش اعتماد دارم اون منو راهنمایی میکنه ..دقیقا حرفای تورو زد ..

خب همونطور که میگی مهم نیست براشون تو رابطه باید کنترل کنی حرفا و رفتار ها و کلا اداره کنیش وگرنه و ...

🤦🏻‍♀️😑والا من ك از اين عرضه ها ندارم

پیغام میره که از پیامش شات گرفتین؟  واقعا؟  نمیدونستم!

فک نکنم ..نمی ره واسش .

1645