1542
1480
عنوان

چطور در دوران نامزدی حریم ها را حفظ کنیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 8451 بازدید | 374 پست
ای جااانم💑💑😍😍😍

عزیزم 😙😘😚

خب من بهش میگم نمیشه از دستم ناراحت شده چی کار کنم😢

من ی دخترکوچولواحساساتی هستم...خودم میدونم نمیخادهی بهم بگید مث 13 .14 ساله ها میمونی نابالغی   
۴ روز پیش تاپیک زدی که نمیدونم ازم خوشش میاد یا حس برادرانس! کی وقت مردین عاشق بشین کی وقت کرد ...

گفتم میریم آخر هفته باغمون 

خب پنجشنبه گفتم بهش

هر موقع شد رفتیم یه گوشه ....داری اعتزاف میگیری ازم؟؟؟

😭😓😔

من ی دخترکوچولواحساساتی هستم...خودم میدونم نمیخادهی بهم بگید مث 13 .14 ساله ها میمونی نابالغی   
۴ روز پیش تاپیک زدی که نمیدونم ازم خوشش میاد یا حس برادرانس! کی وقت مردین عاشق بشین کی وقت کرد ...

عزیزم دو هفته است من دارم نظرخواهی میکنم 

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

نه حق تحصیل و حق اشتغال و خروج از کشور و تعیین محل زندگی و .... ببین کدوم برات مهمه. اینارو مینویسن ...

برام مهم نیست این چیزا

1546
هنوز خواستگاری نیومدن و فقط خودتون حرف زدین اینقدر جلو رفتین عقد کنید که می شید بمب اتم  

وای دیگه من خجالت کشیم...😔

وای چقد خوبه ک حفظ حریم ها و محرم نامحرم برات مهمه😍  سعی کن همیشه همینطور باشه❤ عزیزم شروع ز ...

مرسی عزیزم

ولی آخه ما دیگه پا رو فراتر گذشتیم حریم رو شکستیم😓

ما مذهبی بودیم یه ماه هم نامزد بودیم هردو حواسمون بود کامل

حالم گرفته . به خاطر یه نفر  . یه آدم خیلی خوب که بیماری سخت گرفته . 😢😢😢😢😢😢😢😢 لطف می کنید براش یه صلوات بفرستین؟

هه استارتر چن وقت پیش پست گذاشته بود نمیتونم به کسی اعتماد کنم و فلانی تو دوستی مجازی فلان کرد و... حالا میگه میخاد ازدواج کته😂😂😂ک. خلین دوس دارین تاپیک الکی بزنین خدا شفاتون بده😂😂

8
هنوز خاستگاري نكرده چجور نامزد شدين ؟! خب بگو دوست پسر ،چرا مارو ميپيچوني

دوست نیستیم 

فامیلیم دیگه ..حرفا زده شده ..تمومه

فقط باید تاریخ عقد واینا مشخص بشه

سلام، تقریبا دو هفته طول کشید

خب باز خوبه ..چون از قرار محضر فقط ۳۰ روز وقت داریم

1601
دل باعفاف و با حیاباشه ظاهر پاکو باحیارا ب دنبال داررررد.

کاش همین جوری بشه که شما میگین.

چیزای تو این سایت میخونیم که...

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
1578