2737
2734

یکسال و نیمشه از شیر گرفتمش لب به شیر پاستوریزه نمیزنه. چیکار کنم خیلی نگرانشم. ماست در حد یکی دو قاشق شیر خشکم نمیخوره اصلا یعنی شیشه نمیگیره کلا. شیرو هرچیم قاطی میکنم نمیخوره میترسم کمبود کلسیم بگیره قدش و اینا رو میترسم😢

دنیام بچه هام 🥰  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیر با نبات یا عسل شیرین کن شاید بخور پسر منم اینجوری میخوره

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2738

من ۳۰ سالمه و تا حالا لب به شیر نزدم .هر ماستی نمیخورم .تا حالا کره و خامه نخوردم .کشک به مقدار کم سالی یبار رو آش .شیرکاکائو رو ولی دوست دارم.

۱۷۱ قدمه 

همه چیم خوبه 

به جز دندون که ۳ تا رو تا الان کاشتم .

البته  بگم بی کیفیت بودن دندونمون با وجود مسواک زدن و رسیدگی .خانوادگیه و فکر نمیکنم بخاطر شیر نخوردن باشه نمیدونم بازم .

اها قرص کلسیم تا حالا نخوردم .

و همیشه کلسیم خونم کافی بوده و مشکلی نداشتم .