2733
2734
عنوان

نفخ شدید بعد از ای یو ای

22001 بازدید | 52 پست

سلام.من ۸ روز ای یو ای کردم.نفخ شدید دارم که نفسم بند میاد شکمم اندازه توپ میشه.کلا گوارشم ریخته بهم.کسی اینجوری بود؟لطفا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام میشه در مورد iui توضیحانی بدی؟ چقدر طول میکشه زمانش؟ درد داره یا نه ؟ منم میخوام‌برم

درد نداره مثل معاینه میمونه 

یه خورده دارو میگیدی از سوم پریودی بعدم روز تخمک گذاری نمونه از شوهرت میگیرن خوباشو جدا میکنن میان میریزن توت همین

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
سلام میشه در مورد iui توضیحانی بدی؟ چقدر طول میکشه زمانش؟ درد داره یا نه ؟ منم میخوام‌برم

روز سوم پری میری نطب سنو انجام میدی.بعد اگه همه جی اوکی بود دارو میده دوباره قبل تخمک گداری میری سنو انجام نیدی امپول ازاد سازی میده  و روز ای یو ای مشخص میکنه روزی که میری شوهرت نمونه اسپرم میدم اسپرم جدا سازی میکنن و وارد رحم می کنن یه نیم ساعت هم دراز میکشی.دردش زیاد نیس

درد نداره مثل معاینه میمونه  یه خورده دارو میگیدی از سوم پریودی بعدم روز تخمک گذاری نمونه از ش ...

من اخه تخمک گزاری درست و درمون ندارم پریدامم با دارو میشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
من ۴ ماه پیش انجام دادم بار اول که منفی شد دقیقا مثل شما بودم همش نفخ شدید و دلشوره ی حال بدی

جدا.ای همه وقت و هزینه میزاری اخرش هم پوچ.شما مشکلتون چی بود.چنتا فولیکول داشتین؟

عزیزم منم یکشنبه پیش آی یو آی کردم...تو آی یو آی اسپرم مرد رو میگیرن بعد شست و شو میدم و بعد با یه وسیله سوزنی بلند وارد رحم میکنن...دردش اندازه یه سونوگرافی واژیناله و آنچنان دردی ندارن منکه خیلی میترسیدم ولی وقتی انجام دادم خیلی ساده بود برام اصلا درد زیادی ندارد نگران نباش؛حدود ده دقیقه یک ربع طول می‌کشه ولی بعد انجامش باید یه نیم ساعت رو تخت دراز بکشی....برو انجام بده اصلا نگران نباش من خیلی ترسوأم آی یو آی برام کابوس بود ولی وقتی انجام دادم دیدم اونقدرا که فکر میکردم درد نداره...برای منم دعا کنید هفته بعد میخام برم آزمایش بارداری بدم دعا کنید برام که جواب مثبت باشه البته اگه خدا راضیه؛منم براتون دعا میکنم شماهم نتیجه بگیرید

2706