2737
2739

عزیزم واسه دکتر کرباسی اصلا تلفنی نوبت نداره فقط از ساعت ۶صبح تا ۷صبح نوبت میده اونم باید حضوری بری مطبش و منشی هم اون ساعت نیامده پشت در یه کاغذ زدن اسمتو روی اون می‌نویسی بعد منشیش طبق اون صدا میزنه، من شیرازیم ولی یزد زندگی میکنم شنیدم اینجوری هست نوبت زدنش گلم 

دنیا بدون مامان و بابام ارزشی نداره خیلی داغونم بدون مامانی و باباییم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واسه دکتر کرباسی اصلا تلفنی نوبت نداره فقط از ساعت ۶صبح تا ۷صبح نوبت میده اونم باید حضوری بری ...

خدا خيرت بده عزیزم که جواب دادی بعد همون روز هم نوبت میده ???چون از راه دور باید بیام 

2731
من شنیدم شهریور مهاجرت کرده رفته خارج،حالا درست و غلطشو نمیدونم

از کجا باید مطمئن بشم زنگ بزنم بیمارستان مرتاض میگن دیگه درسته ?من میخوام سزارین انجام بدم شنیدم ارجمند و کرباسی عالی هستن

خدا خيرت بده عزیزم که جواب دادی بعد همون روز هم نوبت میده ???چون از راه دور باید بیام 

آره گلی بذار از همکاران که میرن پیشش بپرسم مطمئن بهت بگم

آره گلی بذار از همکاران که میرن پیشش بپرسم مطمئن بهت بگم

خدا خيرت بده ببخشید می پرسید دکتر ارجمند بهتره یا کرباسی واسه سزارین . من فيبروم هم دارم باید ی دکتر وارد باشه که فيبروم هم برداره . ممنون میشم بپرسید 

از کجا باید مطمئن بشم زنگ بزنم بیمارستان مرتاض میگن دیگه درسته ?من میخوام سزارین انجام بدم شنیدم ارج ...

راستش چند روز پیش با یه خانمی صحبت میکردم،تازه زایمان کرده بود پرسیدم ازش که دکترت کی بوده،گفت تا شهریور کرباسی بوده بعدش مجبور شدم عوضش کنم چون مهاجرت کرده،،،حالا میخوای یه زنگ بزن ضرر نداره که

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
2738

کلی همکارم گفت یه مدت رفته بوده خارج از کشور نمی‌دونم اومده یا نه قرارشد فردا خبرم کنه ببینه اومده یانه باشه میپرسم

کلی همکارم گفت یه مدت رفته بوده خارج از کشور نمی‌دونم اومده یا نه قرارشد فردا خبرم کنه ببینه اومده ی ...

ممنونم ازتون فقط خواهشا فراموش نکنید منتظر جوابتون هستم خیلی لطف کردید 

سلام گلم نفهمیدم دکتر کرباسی هست یانه دیشب رفتم مطبش بسته بین دکتر ارجمند و کرباسی دوتاییشون خیلی خوبن همکارم واسه دوتایی زایمانش پیشش رفته خیلی راضی بوده

سلام گلم نفهمیدم دکتر کرباسی هست یانه دیشب رفتم مطبش بسته بین دکتر ارجمند و کرباسی دوتاییشون خیلی خو ...

سلام عزیزم . خیلی ممنونم از محبتت . احتمالا کرباسی رفته خارج . نوبت گرفتم واسه ارجمند 

2706