2733
2734
عنوان

منو نمی فهمه

212 بازدید | 32 پست

خانوما من قبلن دوره ارایشگری رفتم و میدونم حالا یه کاری نزدیک به خونمونم هست پیدا کردم خانومه میگه بیا ماهی 300میدم همه ازت راضین و تعریفتو می کنن و هم اینکه بهت اعتماد دارم ولی شوهرم نمیزاره بخدا منم از صب تا شب تنها تو خونه کلافه میشم اینجا هم غریبم فقط فامیلای شوهرم هستن احساس می کنم افسرده شدم چیکار کنم که راضیش کنم بزاره برم اخه من که حتی پامو کج نمیزاذم چرا اینطوری می کنه یعنی خاسته من براش مهم نیست چرا همش دلش میخاد دست و پامو ببنده بگین چطوری راضیش کنم بچه هم ندارم . 

میشه برا باردار شدنم یه صلوات بفرستین بعد چهار سال انتظار و زخم زبونا دعا کنین باردار بشم حال دلم خرابه 

نزدیک خونتونه؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو کلاس خیاطی یا هر چی دوست داری وقتتو پر کن ، اگه فقط با کار مشکل داره کلاس برو

اخه این که نزدیکه نمیزاره برم کلاس که اصن نزدیک خونمون هیچ کلاسی نیست ولی چرا یمدت باشگاه رفتم 

میشه برا باردار شدنم یه صلوات بفرستین بعد چهار سال انتظار و زخم زبونا دعا کنین باردار بشم حال دلم خرابه 
نزدیک خونتونه؟

اره راهش دور نیست راحت میتونم برم و بیام حدود 10دیقه 

اون الان لجش گرفته هرچی بگی میگه نه

ی مدت هیچی نگو. با سیاست برو جلو. بهش برس محبت کن  کم کم براش ناز کن و خواسته تو بگو شاید جواب بده😶

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
2738
اره راهش دور نیست راحت میتونم برم و بیام حدود 10دیقه 

خوشبحالت حتما خیلی دوستت داره

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
300 که کمه.

نزدیک عید عیدی هم میده اخه حالا هر چی باید از یه جایی شروع کنم تا در این رشته پیشرفت کنم می بینه ها علاقه دارم ولی نمی فهمم کارشو دلیل منطقی هم نداره 

اخه این که نزدیکه نمیزاره برم کلاس که اصن نزدیک خونمون هیچ کلاسی نیست ولی چرا یمدت باشگاه رفتم 

فکر نکنم با دوری یا نزدیکی مشکل داشته باشه ها، فکر کنم با سرکار رفتن مشکل داره شاید حالا ازش بپرس

بگو  داری افسرده میشی... حالت غم به خودت بگیر.واقعا کلافه میشه آدم

انگار نه انگار اونقد خاهش کردم 

فکر نکنم با دوری یا نزدیکی مشکل داشته باشه ها، فکر کنم با سرکار رفتن مشکل داره شاید حالا ازش بپرس

اخه میدونی همش بهم میگفت کار در ارایشگاه پیدا کن برو محیط زنونست الانکه پیدا کردم و میگم خانومه ازم تعریف کرده کارامو پسندیده نمیزاره 

نزدیک عید عیدی هم میده اخه حالا هر چی باید از یه جایی شروع کنم تا در این رشته پیشرفت کنم می بینه ها ...

اکثرمردها دوست ندارن زنشون دستش توجیب خودش باشه.باهاش حرف بزن شاید قبول کرد.

وزن شروع ۶۳.۵۰۰ هدف اول ۶۰ هدف دوم ۵۷ هدف سوم ۵۵.
2706