2737
2734

سلام من این کاربریو ۲.۳ روز پیش خودم برای شوهرم ساختم تا یک مسئله رو تو نینی سایت مطرح کنه و نظر شما رو بدونم

واقعا خواستم تشکر کنم که چقدر راحت همجنس خودتونو قضاوت کردین چقدر بدون اینکه همه چیو بدونین کامنتایی گذاشتین ک دلم شکست نمیگم میاس ازم دفاع کنین بلکه حداقل میاس بگین ما قضیه رو کامل نمیدونیم شما خودتون زن هستین به نظرتوت همین قابلع قیمت گرفتن بوده؟ براتون مینویسم چرا من ایقدر بحث کردم

من یکساله عقد بستم توی این یکسال دیوونه شدم خودم کابری داشتم و مشکلاتمو نوشتم و همع گفتین طلاق و خودمم تصمیم ب طلاق داشتم تا پای طلاق توافقی رفتم و شوهرم قول داد عوض میشع و برگشتم من فقط کارهایی کع قوم شوهرم به سرم دادنو میگم ببینین حق داشتم یا نه

من مادرشوهرم خیلی اهل دخالته از همون روز اول توی خرید زنگ زپ ب پدر من که لباس نخرین درصورتی خدا شاهده من فقط ۱ دست لباس بیرونی و ۱ دست راحتی خریده بودم در صورتی که بهترین خریدو برای شوهرم کردم و همین زنگ باعث شد که همیشع از چشمم بیفته

من یکساله عقد بستم توی این یکسال دیوونه شدم خودم کابری داشتم و مشکلاتمو نوشتم و همع گفتین طلاق و خود ...

من همون جا هم چند بار گفتم که باید دید مادرش چه کرده که تو اون عکس العمل رو نشون دادی

یسریا رو جو گرفته بود داشتن همجنس خودشون رو میکشتن قشنگ

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شوهرتون اون جا نگفته بوده که مادرم همیشه دخالت نمیکنه من چندتا صفحه اش را خوندم همشون هم بد ننوشته بودن

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2728