2737
2734

به نظرتون کسی که دانشگاه علمی کاربردی درس بخونه میتونه تو آزمونای استخدامی شرکت کنه و قبول بشه؟کلا اینکه تو این آزمونا بخوایم قبول بشیم به چی خیلی بستگی داره؟البته به جز پارتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من استخدام نشدم ولی ثبت نام استخدامی زیاد انجام دادم اخه کارم کافی نت هست. اونایی که قبول شدن قشنگ نشستن کلی نمونه سوالایی که بهشون دادم رو خوندم هم اونایی که از آزمون استخدامی قبول شدن هم اونایی که از مصاحبه و گزینش قبول شدن کلی نمونه سوالات رو خوندن

مینـــا صدام کنین
عزیزم فرق استخدامی با گزینش چیه؟

استخدامیا چند بخشن اول ازمون بعد مصاحبه بعد گزینش که بعضی استخدامیا دارن اول اینکه ازمون میدی قبول که شدی باید از مصاحبه قبول شی و بعدم که تو بعضی اسخدامیا میرن راجع به کسی که قبول شده تحقیق میکنن

مینـــا صدام کنین
2738

من همه جوره شو دیدم

دیدم کسی که حتی سنش به ثبت نام نمیخوره ثبت نام کرده و قبول شده و الانم استخدامه که بواسطه پارتی بوده

و کسایی رو هم دیدم که کلا پارتی نداشتن و فقط با سعی خودشون قبول شدن

مینـــا صدام کنین
من همه جوره شو دیدم دیدم کسی که حتی سنش به ثبت نام نمیخوره ثبت نام کرده و قبول شده و الانم استخدامه ...

وقتی سنش نمیخورده چطور تونسته ثبت نام کنه و آزمون بده؟؟

2706