2737
2734
عنوان

کیا دیگه امید ندارن خونه دار بشن بیایین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 84 پست

منم خیلی ناامیدم😔😔خیلی سخته ،همه چی ام داره روز ب روز گرونتر میشه،دیگه مگه میشه کرایه خونه داد،چ برسه بخری😥من فقط از خدا میخام،ولی الانم دنبال خونه ایم صاحبخونه امون زنه دیوونه اس،صب تا شب ساعت ۲ داره بشور بساب میکنه ،شوهرش میگه چیکار کنم زنم وسواس داره سرصداشونم زیاده😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی ناامیدم😔😔خیلی سخته ،همه چی ام داره روز ب روز گرونتر میشه،دیگه مگه میشه کرایه خونه داد،چ ب ...

همسایه ی بد واقعا رومخ درکت میکنم 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.

من نا امید نیستم، ولی واقعا سخته😖😖

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731

متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی و افراد تحت تکفل باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از روز اول فروردین ماه ۸۴ به بعد باشند و پس از انقلاب اسلامی از امکانات نهاد‌های عمومی غیردولتی مربوط به تأمین مسکن شامل نام نویسی مسکن ملی، زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد._ شرط دیگر متاهل یا سرپرست خانوار بودن است، البته زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵سال سن می‌توانند در این طرح نام‌نویسی کنند._ داشتن حداقل پنج سال سابقه سکونت در پنج سال اخیر در شهر مورد تقاضا از دیگر الزامات است.نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوقه و غیره، توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن مازاد بر تسهیلات بانکی، امکان سپرده‌گذاری حداقل ۳۰درصد هزینه ساخت 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

از امروز تا ۲۶ آذر فرصت ثبت نام دارید واسه طرح جدید دولت واسه مسکن ،تقریبا بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون پول میگیرن و وام تسهیلاتشم ۷۵ تا صد میلیونه با سود ۱۸ درد که تو ۱۵ سال قسطشو باید داد ،و مبلغ قسطش ماهی یک میلیون هست 

2738
عزیزم ما هم خونمون رو فروختیم تا یه خونه ی دیگه بخریم همه چی گرون شد ارزش پولمون یک سوم شد اولش منم ...

ببین این بورس چجوریاس؟؟کلاس حضوری رفتی؟منم شنیدم اگه یاد بگیری عالیه تازع رفتم ثبت نام کردم هیچی نمیدونم ازش

همسایه ی بد واقعا رومخ درکت میکنم 

از روزی که اومدیم تو این خراب شده این زنش با پسرش دائم سر هرچی دارن دعوا میکنن،یا نصف شب صدای لباسشویی میاد یا ساعت ۶صب جاروبرقی اصن خیییلی بده،الاننم دنبال خونه ایم،ولی واااای به اثاث کشی😖😖😖

از امروز تا ۲۶ آذر فرصت ثبت نام دارید واسه طرح جدید دولت واسه مسکن ،تقریبا بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون پول م ...

اونم واسه از ما بهترونه گلم هرکی میخواسته ثبت نام کنه سایتش بعد از یه ساعت علاف کردن باز شده بلافاصله ام نوشته ظرفیت پره 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
عزیزم ما هم خونمون رو فروختیم تا یه خونه ی دیگه بخریم همه چی گرون شد ارزش پولمون یک سوم شد اولش منم ...

عزیزم شما کلاسهای بورس رفتی؟ رایگان رفتی یا پولی؟

منم مدتیه میخوام برم ولی همسرم مخالفه.حداقل پولی ک میشه گذاشت در بورس چقدر هست؟

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
2706