1676
1605
عنوان

شوهرم داره دیوونم میکنه بخاطر بچه

2168 بازدید | 128 پست

من اصلا بچه نمیخوام امادگیشو ندارم ولی شوهرم بحثه هرشبش شده بچه بچه بچه.کسی مثل من بوده؟چطوری قانعش کنم؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

بزن لهش کن راه دیگه ای نداره

mayviss هسدم😑این بار به ناحق تعلیق شدم😒تاپیک سیاسی نزنید ک منو قطع میکنن فحش ندید ک منو قطع میکنن کلا آسه برید آسه بیاید چون منووووووو تعلیق میکننبقیرو نه هاااا فقططططط منو قطع میکنن😑
1522

شوهر منم میخواد 😶 دیگه به این نتیجه رسیدم سال دیگه اقدام کنم.. میشه سه سال بعد عروسیم

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک...

چن ساله عروسی کردید؟وای یادم ننداز من شوهرم یک ماه بعد عروسی شروع کرد گفت بچه بچه .نزاشت اصلا بفهمم چی ب چیه جلوگیری درست حسابی هم بلدنبود بخاطر سن کم.۶ ماه بعد عروسی حامله شدم.گول نخوری ها  بچه پیرت میکنه نمیزاره ی اب راحت بخوری 😥😥😥😥😥

دلم میخواهد خودم را از تنم دربیاورم  بشورم  بچلانم و روی طناب حیاطمان پهن کنم..فردا بیایم و ببینم باد مرا با خود برده است...😔💔💔💔💔
برعکس شوهر من،اصلا اصلا دوست نداشت

خوشبحالت

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
1665

نی نی خیلی خوبه عزیزم میدونی البته ان شاالله هیچ وقت درکم نکنی منم تو اقدام که رفتم اوایل درک نمیکردم بعد سقط اولم هرروزم تا لحظه ای که چشام خداروشکر دوتا خط مثبت دید منتظر بود خیییلی حس غریبیه یعنی هنوز یادش میفتم اشکم میاد ان شاالله خدا دامن همه منتظرا سبز کنه شما هم هروقت رفتی اقدام طمعش حس نکنی

خدایا هزااار مرتبه شکرررت بخاطر مهربونی و لطفت بهم ازت خواهش میکنم رحمت مهربونیتو ازم دریغ نکن و پشت پناهم باش جز تو که کسی ندارم❤❤❤ 
بگو تو اقدامم ازون ور  قرص بخور😉

حالا مثل ملی میشیم  

خوشبحالت

خوشبحالم ک الان ی دختر پنج ساله دارم ، ی پسر کوچولو تو دلم😂

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
من تنبلی دارم از شوهرم مخفی کردم هشت ماه اقدامه نمیشه من آمادگی ندارم قرصای تنبلی ایمو نمیخورم که نش ...

اشتباه میکنی تنبلی بمونه شدیدتر میشه تازه از کجا معلوم داروهاتو بخوری حامله بشی

سوره ناس ❤

عزیزم منم این مشکلو دارم ک تو امضات نوشتی.درخواست دادم قبول کن

دلم میخواهد خودم را از تنم دربیاورم  بشورم  بچلانم و روی طناب حیاطمان پهن کنم..فردا بیایم و ببینم باد مرا با خود برده است...😔💔💔💔💔
چن ساله عروسی کردید؟وای یادم ننداز من شوهرم یک ماه بعد عروسی شروع کرد گفت بچه بچه .نزاشت اصلا بفهمم ...

من تازه ۱۰ ماهه.اصلا شرایط بچه دار شدن رو ندارم.دیشب دیگه حسابیییی قاطی کرد گفت فقط تا عید صبرمیکنم.از اونورم میدونه من چقدر تو بچه دار نشدن مصمم هستم یکم ترسیده انگار.

نی نی خیلی خوبه عزیزم میدونی البته ان شاالله هیچ وقت درکم نکنی منم تو اقدام که رفتم اوایل درک نمیکرد ...

مرسی عزیزم.انشالله هروقت شرایطشو واقعا داشتم خدا بهم بده

اینایی که بچه نمیخواین، چند سالتونه؟

من ۲۳

1651