2737
2734
عنوان

یعنی پری بوده یا باردارم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 32 پست
حالا من شوهرم خریده میگه بزن من نمیزنم جرات ندارم باورت میشه منم میگم فردا میزنم استرس میگیرم هنوز د ...

عزیزم پاشو بزن دلت درست بشه انشالله مثبته منم گفت خریدم دارم میام الان که اومد میزنم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که شبه میگن صبحا بزنید دقیقتره

اگه مثبت باشه شب و روز نداره😂😂

خیلی دلم میخواست با یکی صحبت کنم خوشحال شدم حتی مامانمم خبر نداره 

2731
اگه مثبت باشه شب و روز نداره😂😂 خیلی دلم میخواست با یکی صحبت کنم خوشحال شدم حتی مامانمم خبر نداره& ...

من که میگم نزنم همون ترشحات پری بوده لابد😀دارم جا میزنما.منم خوشحال شدم عزیزم دوتامون مثل هم سرکاریم

اگه مثبت باشه شب و روز نداره😂😂 خیلی دلم میخواست با یکی صحبت کنم خوشحال شدم حتی مامانمم خبر نداره& ...

همش تقصیر شوهرم شدا من ترشحاتو پری گرفته بودم داشتم زندگیمو میکردم یهو شوهرم اومد گفت خواب دیدم دکتر گفته چرا حامله شدی مگه نگفتم زوده😂از اون موقع هول انداخته تو جونم

من که میگم نزنم همون ترشحات پری بوده لابد😀دارم جا میزنما.منم خوشحال شدم عزیزم دوتامون مثل هم سرکاری ...

من به مامانم بگم میکشتم ۲ ماه سر سقطم انقدر اذیتشون کردم که نگو

من به مامانم بگم میکشتم ۲ ماه سر سقطم انقدر اذیتشون کردم که نگو

خببب من زدم 

خدارا هزاران مرتبه شکر منفی بود

فقط موندم چرا پری نمیشم

منم مامانم سختشه دوتا بچه هام الان هم اونجان دارن اذیت میکنن

2738
خببب من زدم  خدارا هزاران مرتبه شکر منفی بود فقط موندم چرا پری نمیشم منم مامانم سختشه دوتا ب ...

خوش به حالت زدی منم تا فردا صبر میکنم خییلی حس پری دارم شاید شدم تا صبح

خببب من زدم  خدارا هزاران مرتبه شکر منفی بود فقط موندم چرا پری نمیشم منم مامانم سختشه دوتا ب ...

خوش به حالت زدی منم تا فردا صبر میکنم خییلی حس پری دارم شاید شدم تا صبح

نمیدونم والا من سفارش میگیرم ترافل خرمایی برا یلدا انقدر سرم شلوغه بعد یلدا یه فکری میکنم براش😀&nbs ...

اوو خوش بحالت چه ریلکسی من قبل از ظهر اومد 

اما نگرانم چرا عقب جلو میشه من ظرفیت استرس ندارم

2706