2703
2553
عنوان

یعنی پری بوده یا باردارم😕

188 بازدید | 32 پست

دوستان چند روز ترشحات قهوه ای داشتم خیلی کم بعد پاک شدم .الان کمتر ۸ روزه پاکم ولی همچنان دلدرد کمر درد پری دارم یعنی اون پری بوده؟خواهشا جواب بدید چون اگه نبوده باشه یعنی این همه عقب انداختم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم یه بی بی بزن شاید باردار باشی و اون لک، لک لانه گزینی بوده

آخه ا

این جا میگن لکه لانه گزینی یه باره ولی من تو چند روز ۳ ۴ بار ببخشید ترشحاتم قهوه ای صورتی شد

2714
آره بابا اگه باردار باشی بعد یه روزم جواب میده

بارداری قبلیم وایسادم ۱۰ روز از موعدم بگذره زدم آخه حوصله هاله و اینجور چیزارو  ندارم 😁صبح باید بزنم

بارداری قبلیم وایسادم ۱۰ روز از موعدم بگذره زدم آخه حوصله هاله و اینجور چیزارو  ندارم 😁صبح بای ...

من بارداری اولم دوروز عقب افتاد یعنی روز دوم زدم خیلی خیلی هم پررنگگگگ شد دومی هم خیلی عقب افتاد فکر نمیکردم باردار باشم که اون پرررررنگ😂😂

الآنم چند روزه عقب افتادم مثل سگ میترسم بیبی بزنم هم مطمئنم نیستم هم میترسم چوب اطمینانم بخورم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
من بارداری اولم دوروز عقب افتاد یعنی روز دوم زدم خیلی خیلی هم پررنگگگگ شد دومی هم خیلی عقب افتاد فکر ...

منم خیلی میترسم شمام جلوگیری طبیعی بودی؟دکی به ما گفته اول درمان بشه همسرم بعد اقدام کنیم همش ۲ ماه از سقطم گذشته

منم خیلی میترسم شمام جلوگیری طبیعی بودی؟دکی به ما گفته اول درمان بشه همسرم بعد اقدام کنیم همش ۲ ماه ...

نه کاندوم

ولی سابقه نداشتم ۴یا۵روز عقب بیفته

نمیدونی دلم توش چه خبره

بیا فردا صبح ۲تایی بی بی بزنیم😁

واای سکته میزنم تا فردا چند روزه خودم زدم به اون راه الان به شوهرم گفتم بخر و بیا گفت نه من مطمئنم به خودم کاشکی بخره از این سردر گمی دربیام

واای سکته میزنم تا فردا چند روزه خودم زدم به اون راه الان به شوهرم گفتم بخر و بیا گفت نه من مطمئنم ب ...

حالا من شوهرم خریده میگه بزن من نمیزنم جرات ندارم باورت میشه منم میگم فردا میزنم استرس میگیرم هنوز درد سقطم تو جونمه ازونور دلم قیلی ویلی میره بدم نمیاد اصلا حالا خودمو نمیدونپ از یه لحاظم تنبلی دارم و شوهرم واریکوسل با جلوگیری طبیعی به خودم میگم دیوونه ای میخوای ۵ تومن بی بی چکو حرکم کنی تو که مطمئنی

2706