1662
1605
عنوان

یعنی پری بوده یا باردارم😕

188 بازدید | 32 پست

دوستان چند روز ترشحات قهوه ای داشتم خیلی کم بعد پاک شدم .الان کمتر ۸ روزه پاکم ولی همچنان دلدرد کمر درد پری دارم یعنی اون پری بوده؟خواهشا جواب بدید چون اگه نبوده باشه یعنی این همه عقب انداختم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
عزیزم یه بی بی بزن شاید باردار باشی و اون لک، لک لانه گزینی بوده

آخه ا

این جا میگن لکه لانه گزینی یه باره ولی من تو چند روز ۳ ۴ بار ببخشید ترشحاتم قهوه ای صورتی شد

آره بابا اگه باردار باشی بعد یه روزم جواب میده

بارداری قبلیم وایسادم ۱۰ روز از موعدم بگذره زدم آخه حوصله هاله و اینجور چیزارو  ندارم 😁صبح باید بزنم

بارداری قبلیم وایسادم ۱۰ روز از موعدم بگذره زدم آخه حوصله هاله و اینجور چیزارو  ندارم 😁صبح بای ...

من بارداری اولم دوروز عقب افتاد یعنی روز دوم زدم خیلی خیلی هم پررنگگگگ شد دومی هم خیلی عقب افتاد فکر نمیکردم باردار باشم که اون پرررررنگ😂😂

الآنم چند روزه عقب افتادم مثل سگ میترسم بیبی بزنم هم مطمئنم نیستم هم میترسم چوب اطمینانم بخورم

1665
من بارداری اولم دوروز عقب افتاد یعنی روز دوم زدم خیلی خیلی هم پررنگگگگ شد دومی هم خیلی عقب افتاد فکر ...

منم خیلی میترسم شمام جلوگیری طبیعی بودی؟دکی به ما گفته اول درمان بشه همسرم بعد اقدام کنیم همش ۲ ماه از سقطم گذشته

منم خیلی میترسم شمام جلوگیری طبیعی بودی؟دکی به ما گفته اول درمان بشه همسرم بعد اقدام کنیم همش ۲ ماه ...

نه کاندوم

ولی سابقه نداشتم ۴یا۵روز عقب بیفته

نمیدونی دلم توش چه خبره

بیا فردا صبح ۲تایی بی بی بزنیم😁

واای سکته میزنم تا فردا چند روزه خودم زدم به اون راه الان به شوهرم گفتم بخر و بیا گفت نه من مطمئنم به خودم کاشکی بخره از این سردر گمی دربیام

واای سکته میزنم تا فردا چند روزه خودم زدم به اون راه الان به شوهرم گفتم بخر و بیا گفت نه من مطمئنم ب ...

حالا من شوهرم خریده میگه بزن من نمیزنم جرات ندارم باورت میشه منم میگم فردا میزنم استرس میگیرم هنوز درد سقطم تو جونمه ازونور دلم قیلی ویلی میره بدم نمیاد اصلا حالا خودمو نمیدونپ از یه لحاظم تنبلی دارم و شوهرم واریکوسل با جلوگیری طبیعی به خودم میگم دیوونه ای میخوای ۵ تومن بی بی چکو حرکم کنی تو که مطمئنی

فردا روز ۳۳ سیکلم میشه بزنم درست میگه؟

اره بزن من 5 روز قبل از پریودی زدم مثبت شد انشالله براتو هم مثبت میشه

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیصبرانه منتظرتیم فندق مامان💋💋💋
حالا من شوهرم خریده میگه بزن من نمیزنم جرات ندارم باورت میشه منم میگم فردا میزنم استرس میگیرم هنوز د ...

عزیزم پاشو بزن دلت درست بشه انشالله مثبته منم گفت خریدم دارم میام الان که اومد میزنم

اگه مثبت باشه شب و روز نداره😂😂 خیلی دلم میخواست با یکی صحبت کنم خوشحال شدم حتی مامانمم خبر نداره& ...

من که میگم نزنم همون ترشحات پری بوده لابد😀دارم جا میزنما.منم خوشحال شدم عزیزم دوتامون مثل هم سرکاریم

1645