2410
2553
عنوان

رفتار با کسی ک سلام کردن بلد نیست!(خانواده شوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 2840 بازدید | 69 پست
خانواده شوهر من عقده سلام دارن میگن در هر شرایطی تو باید اول سلام کنی بعدم ک سلامشون میکنم جواب نمید ...

خیلی بدن ک😟😟😟

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
توام آروم يدونه س با سلا بگوم اگ گله كردن بگو گفتم 😂😂😂

خیلی زو اعصابن بخدا 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتی داخل ی دونه بگو سلام ب همه تمام لازم نیست دونه دونه بری دست بوسی ازشون بدم اومد

خدا خیرشون نده باور کن خیلی یجورین اگ ی سلام بکنم بعدش جنگ دارم ک بی ادبی خانواده نداشتی ادب یادت بدن فلانی بهمانی اووووووف یاد کاراشون افتادم قلبم درد گرفت 😔

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

خانواده شوهر من انقدر خودشون عاقل و دانا میگیرن پیش دوستاشون و فامیلاشون.ولی وقتی تو جمع های خودمونی ان ذره ای آداب اجتماعی بلد نیستن😐

2456
خانواده شوهر من انقدر خودشون عاقل و دانا میگیرن پیش دوستاشون و فامیلاشون.ولی وقتی تو جمع های خودمونی ...

مثل خودشون باش تو جمع با ادب باش 

پيش خودشون مثل خودشون وقتي سلام نميدن تو چرا بدي من باشم نميدم

با هر کی مثل خودش

گُفتی "بِگو کِه با کِه خوشی دَر نَبودِ مَن"                                   گُفتَم " بِه جُز تـــــ❤️ـــــو نَدارَم                                                    حَسودِ مَن"
😱😱😱😱😱تا اين حد بيشعور و وقيححح 

بخدا یعنی داشتم خفه میشدما...بعدشم که میخاستم برم داخل اصلا واینساد من برسم بهش ‌ول کرد رفت دستشویی منم رفتم داخل پیش شوهرم چیزیم بهش نگفتم که اینجور رفتار کردهمادرش بعد که امد داخل بلند شدم دستش بوس کردم ..بعدش برا یکی از دوستام قضیه رو با واتساپ تعریف کردم دیشب شوهرم گوشیم دستش بود دید..جلو من چیزی نگف ولی مشخص بود ناراحت شده از رفتار مادرش

2714
مثل خودشون باش تو جمع با ادب باش  پيش خودشون مثل خودشون وقتي سلام نميدن تو چرا بدي من باشم نمي ...

باید همین کار بکنم خیلی بدم اومده ازشون

خدا خیرشون نده باور کن خیلی یجورین اگ ی سلام بکنم بعدش جنگ دارم ک بی ادبی خانواده نداشتی ادب یادت بد ...

چقد رو دادی بهشون ک ب خودشون اجازه میدن در موردت اینجور بگن

شوهرت پشتته یا با اوناس؟

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه

با ادم بی ادب خیلی مبادی اداب بودن درست نیست... 

هر کدوم که جواب سلام نمیدن رو دیگه سلام نکن و خلاص.. نهایت در حد چطورید و خوبید؟؟ اونم هر وقت نگاهت کردن

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

اره عزیزم داریم ما هم همچین کسایی رو هم تو فامیل خودم هم شوهرم🤣چاره چیه من سلامو میکنم میخوان جواب بدن میخوان ندن

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
2706