2726
عنوان

رفتار با کسی ک سلام کردن بلد نیست!(خانواده شوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 69 پست

تو نمیتونی اونو عوض کنی

ولی خودتو چرا

حالا نمیخاد ادبتو ب اونا اثبات کنی

سلام دادن جواب بده

ندادن توام نده

گفتن چرا بگو فکر کردم تو خانوادتون رسمه

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا فکر نمیکردم همچین شخصیتایی وجود داشته باشن قهرین مگه

باور کن من میرم سلام میدم‌جوابمو نمیدن سر تکون میدن اخر ی روز جاریم بهشون گفت سر دو کیلویه زبون ۲۰۰ گرم شما سلام کردنی سرتونو تکون میدین جای حرف زدن

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2728

اره من پسر عموم خیلی بی ادبه چن ماه بینمون فاصلست من بزرگترم همش چشش ب دهنه منه ک من سلام کنم با خودم گفتم عب نداره من سلام میکنم ولی دیدم کلا همینطوریه میبینمش سلام نمیکنم باش  بیتفاوتم بش اصلا مهلشم نمیدم تربیت نداره 🤣

🖤

خانواده شوهر من عقده سلام دارن میگن در هر شرایطی تو باید اول سلام کنی بعدم ک سلامشون میکنم جواب نمیدن یا میزنن در کربازی یاهم میگن لابد لیاقت نداشتی جوابتو بدیم 

اگرم سلام نکنم که دیگ کارم با کرام الکاتبینه واقعا درکشون نمیکنم اگ سلام میخای چرا جواب نمیدی 

اگر قصد جواب دادن نداری چرا انقدر جنگ راه میندازی برا سلام نکردن دیگران🤔🤔🤔🤔

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
تو نمیتونی اونو عوض کنی ولی خودتو چرا حالا نمیخاد ادبتو ب اونا اثبات کنی سلام دادن جواب بده نداد ...

وای خیلی خوب گفتی خندیدم

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

منم مادرشوهرم اینجوره ..کلا با من خانوادم لجه..دیروز عموم رسوندم خونه مادرشوهرم..به من کلا محل نذاشت عمومم هرچی سلام میکرد جواب نمیداد ...کی بشه تلافیه همه کاراش سرش در بیارم

اخه آدمی ک شعور نداره اگر بخوام مثل اونا باشم ک منم میشم بیشعور

خوب باید اینجوری رفتار کنی که بفهمن..ازت میپرسن..بعد بگو چون سلام نمیکنید یا جواب نمیدید منم گفتم الکی سلام نکنم..

فدای سرت که سلام نمیکنن،کار به زندگیت نداشته باشند!مادر شوهر من پدر منو در آورده ولی هر بار که میبینمش حتی اگر شب قبلش باشه ،انتظار داره علاوه بر دست صورت چاق شم ببوسم!،متنفرم از اینکار !

خانواده شوهر من عقده سلام دارن میگن در هر شرایطی تو باید اول سلام کنی بعدم ک سلامشون میکنم جواب نمید ...

رفتی داخل ی دونه بگو سلام ب همه

تمام

لازم نیست دونه دونه بری دست بوسی

ازشون بدم اومد

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
2706