2410
2553

سلام.تا حالا شده برید جایی بعد طرف حتی سرشو بالا نیاره ک سلام کنه؟

بچه ها من مادرشوهرم و خواهرشوهرم و جاریم واقعا گاهی وقتا سلام کردن بلد نیستن یعنی حتی سرشون بالا نمیارن مخصوصا خواهرشوهرم😐

من همیشه سلام میکنم تا ادب خودمو نشون بدم ولی واقعا دیروز بدم اومد از این کارشون توی کوچه دیدمش با شوهرم سلام کرد با من نه😐 منم باهاش حرف نزدم خوشم نیومد.شما بجای من باشید چیکار میکنید؟

الان یک عده میان میگن وای چه بیکاری ب چه چیزایی فکرکردی.ولی بنظرم مهمه برخورد اول چون اگر آدم بدش بیاد تا آخرش اخلاقش خیلی سرده

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا فکر نمیکردم همچین شخصیتایی وجود داشته باشن

قهرین مگه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2720

فقط تو داری اذیت میشی منم اول اینحوری بودم الان بیخیال شدم یه حالی میده

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده

اخ ‌...دقیقا...میدونم چه ریز ریز میره رو اعصاب ادم‌.تو هم بی توجهی کن

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

سلام کردن بلدن ولی احترام حالیشون نیس

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2714
چقد بی ادب

یک خواهرشوهر دارم وقتی میریم خونه مامانش حتی نگاه هم‌نمیکنه سلام ک چه عرض کنم.فکرمیکردم از من بدش میاد.اما دیدم با خواهرش هم همینطوره

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

اگه از شما کوچیک تره بهش سلام کن و ادب خودت را نشون بده.همیشه زودتر سلام کن تا خودشون خجالت بکشن مخصوصا جلوی شوهرت.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706