1608
1605
عنوان

رفتار با کسی ک سلام کردن بلد نیست!(خانواده شوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 69 پست

اره من پسر عموم خیلی بی ادبه چن ماه بینمون فاصلست من بزرگترم همش چشش ب دهنه منه ک من سلام کنم با خودم گفتم عب نداره من سلام میکنم ولی دیدم کلا همینطوریه میبینمش سلام نمیکنم باش  بیتفاوتم بش اصلا مهلشم نمیدم تربیت نداره 🤣

🖤

خانواده شوهر من عقده سلام دارن میگن در هر شرایطی تو باید اول سلام کنی بعدم ک سلامشون میکنم جواب نمیدن یا میزنن در کربازی یاهم میگن لابد لیاقت نداشتی جوابتو بدیم 

اگرم سلام نکنم که دیگ کارم با کرام الکاتبینه واقعا درکشون نمیکنم اگ سلام میخای چرا جواب نمیدی 

اگر قصد جواب دادن نداری چرا انقدر جنگ راه میندازی برا سلام نکردن دیگران🤔🤔🤔🤔

چه بگویم به چه حالی یل مارا کشتند😭قبله برجاست فقط قبله نمارا کشتند😭😭😭😭

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

تو نمیتونی اونو عوض کنی ولی خودتو چرا حالا نمیخاد ادبتو ب اونا اثبات کنی سلام دادن جواب بده نداد ...

وای خیلی خوب گفتی خندیدم

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

منم مادرشوهرم اینجوره ..کلا با من خانوادم لجه..دیروز عموم رسوندم خونه مادرشوهرم..به من کلا محل نذاشت عمومم هرچی سلام میکرد جواب نمیداد ...کی بشه تلافیه همه کاراش سرش در بیارم

1522
اخه آدمی ک شعور نداره اگر بخوام مثل اونا باشم ک منم میشم بیشعور

خوب باید اینجوری رفتار کنی که بفهمن..ازت میپرسن..بعد بگو چون سلام نمیکنید یا جواب نمیدید منم گفتم الکی سلام نکنم..

❤❤همسرم و پسرم و خودمو عشقه❤❤   دیدم امضام جای دونفر رو کم داره...اضافشون کردم..که بگم این دونفره اضافه شده عشق منن...جون منن...با دنیا عوضشون نمیکنم...گذاشتم که قشنگ همه ببینن..فدای جفتشون بشم من الهی الهی الهی😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤همیشه جاشون تو قلب من بوده و هست و خواهد بود.

فدای سرت که سلام نمیکنن،کار به زندگیت نداشته باشند!مادر شوهر من پدر منو در آورده ولی هر بار که میبینمش حتی اگر شب قبلش باشه ،انتظار داره علاوه بر دست صورت چاق شم ببوسم!،متنفرم از اینکار !

خانواده شوهر من عقده سلام دارن میگن در هر شرایطی تو باید اول سلام کنی بعدم ک سلامشون میکنم جواب نمید ...

رفتی داخل ی دونه بگو سلام ب همه

تمام

لازم نیست دونه دونه بری دست بوسی

ازشون بدم اومد

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
8
خانواده شوهر من عقده سلام دارن میگن در هر شرایطی تو باید اول سلام کنی بعدم ک سلامشون میکنم جواب نمید ...

خیلی بدن ک😟😟😟

رفتی داخل ی دونه بگو سلام ب همه تمام لازم نیست دونه دونه بری دست بوسی ازشون بدم اومد

خدا خیرشون نده باور کن خیلی یجورین اگ ی سلام بکنم بعدش جنگ دارم ک بی ادبی خانواده نداشتی ادب یادت بدن فلانی بهمانی اووووووف یاد کاراشون افتادم قلبم درد گرفت 😔

چه بگویم به چه حالی یل مارا کشتند😭قبله برجاست فقط قبله نمارا کشتند😭😭😭😭

خانواده شوهر من انقدر خودشون عاقل و دانا میگیرن پیش دوستاشون و فامیلاشون.ولی وقتی تو جمع های خودمونی ان ذره ای آداب اجتماعی بلد نیستن😐

1601
خانواده شوهر من انقدر خودشون عاقل و دانا میگیرن پیش دوستاشون و فامیلاشون.ولی وقتی تو جمع های خودمونی ...

مثل خودشون باش تو جمع با ادب باش 

پيش خودشون مثل خودشون وقتي سلام نميدن تو چرا بدي من باشم نميدم

با هر کی مثل خودش

گُفتی "بِگو کِه با کِه خوشی دَر نَبودِ مَن"                                   گُفتَم " بِه جُز تـــــ❤️ـــــو نَدارَم                                                    حَسودِ مَن"
😱😱😱😱😱تا اين حد بيشعور و وقيححح 

بخدا یعنی داشتم خفه میشدما...بعدشم که میخاستم برم داخل اصلا واینساد من برسم بهش ‌ول کرد رفت دستشویی منم رفتم داخل پیش شوهرم چیزیم بهش نگفتم که اینجور رفتار کردهمادرش بعد که امد داخل بلند شدم دستش بوس کردم ..بعدش برا یکی از دوستام قضیه رو با واتساپ تعریف کردم دیشب شوهرم گوشیم دستش بود دید..جلو من چیزی نگف ولی مشخص بود ناراحت شده از رفتار مادرش

مثل خودشون باش تو جمع با ادب باش  پيش خودشون مثل خودشون وقتي سلام نميدن تو چرا بدي من باشم نمي ...

باید همین کار بکنم خیلی بدم اومده ازشون

خدا خیرشون نده باور کن خیلی یجورین اگ ی سلام بکنم بعدش جنگ دارم ک بی ادبی خانواده نداشتی ادب یادت بد ...

چقد رو دادی بهشون ک ب خودشون اجازه میدن در موردت اینجور بگن

شوهرت پشتته یا با اوناس؟

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
1578