1542
1480

سلام.تا حالا شده برید جایی بعد طرف حتی سرشو بالا نیاره ک سلام کنه؟

بچه ها من مادرشوهرم و خواهرشوهرم و جاریم واقعا گاهی وقتا سلام کردن بلد نیستن یعنی حتی سرشون بالا نمیارن مخصوصا خواهرشوهرم😐

من همیشه سلام میکنم تا ادب خودمو نشون بدم ولی واقعا دیروز بدم اومد از این کارشون توی کوچه دیدمش با شوهرم سلام کرد با من نه😐 منم باهاش حرف نزدم خوشم نیومد.شما بجای من باشید چیکار میکنید؟

الان یک عده میان میگن وای چه بیکاری ب چه چیزایی فکرکردی.ولی بنظرم مهمه برخورد اول چون اگر آدم بدش بیاد تا آخرش اخلاقش خیلی سرده

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

فقط تو داری اذیت میشی منم اول اینحوری بودم الان بیخیال شدم یه حالی میده

دعا كنين كنكور قبول بشم /مشكل بيكاري همسرم درست بشه/پرونده داداشم ختم به خير بشه/دوقلو باردار بشم/بابام بمیره
1546

اخ ‌...دقیقا...میدونم چه ریز ریز میره رو اعصاب ادم‌.تو هم بی توجهی کن

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
8
چقد بی ادب

یک خواهرشوهر دارم وقتی میریم خونه مامانش حتی نگاه هم‌نمیکنه سلام ک چه عرض کنم.فکرمیکردم از من بدش میاد.اما دیدم با خواهرش هم همینطوره

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
1403

تو نمیتونی اونو عوض کنی

ولی خودتو چرا

حالا نمیخاد ادبتو ب اونا اثبات کنی

سلام دادن جواب بده

ندادن توام نده

گفتن چرا بگو فکر کردم تو خانوادتون رسمه

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
واقعا فکر نمیکردم همچین شخصیتایی وجود داشته باشن قهرین مگه

باور کن من میرم سلام میدم‌جوابمو نمیدن سر تکون میدن اخر ی روز جاریم بهشون گفت سر دو کیلویه زبون ۲۰۰ گرم شما سلام کردنی سرتونو تکون میدین جای حرف زدن

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
1578