2733
2734
عنوان

نگران اینم که آبروم تو فامیل بره

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 47 پست
چه ادم بی وجدانی بوده که راز یک دخترو گفته یکم با خودش وجدان نداشته بهش اطمینان کردی...انشاالله که ک ...

اشغاله به تمام معناس

اصلا ادم قابل اعتمادی نیست پشیمونم که چرا گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تو در مورد اون پسری ک باش در ارتباط بودی چی بش گفتی؟گفتی با همیمی یا گفتی دوسش دارم؟کلا چیا در مو ...

هیچی این خیلی پیگیر من بود من ازش خوشم نمیومد گفت چرا و فلان منم گفتم به یکی دیگه علاقه دارم سادگی کردم اسمشو لو دادم

بقیه هم از خودش ساخته

2731
همه بفهمن برای من خیلی بد میشه.یه نگاه دیگه ای دارن فامیل بهم

اگه برات مهمه با پسر عموت حرف بزن بگو که این خواستگارم بوده و جوابش کردم ول کن نبوده حتی خط هم عوض کردم باز پیداش شده الان بام لج افتاده سوخته ک اومده اینو بت گفته،بگو ازدواجمون مهم نیس برام ولی دوس ندارم در موردم فکر بدی بکنید

...
همه بفهمن برای من خیلی بد میشه.یه نگاه دیگه ای دارن فامیل بهم

فامیل مهمه مگه؟ مثلا فامیل چ خیری داره برای ادم ک ب نظرشون خوب باشی یا بد؟

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
چقققققدر پسره نامرد بوده🙁 و ما دخترا هم ساده😔 اصلا نگران نباش عزیزم خاستگار فامیل هم راه نده

الان من فقط هنگ کردم

پسرعموم خوب بود میتونستم باهاش خوشبخت بشم ولی خیلی ساده و غیرتیه

هیچی این خیلی پیگیر من بود من ازش خوشم نمیومد گفت چرا و فلان منم گفتم به یکی دیگه علاقه دارم سادگی ک ...

خب دیگه دیوونه انکار کن حالا ک چیزی نگفتی از چی میترسی آخه دیگه هیچی نگی پسر عموتم باور میکنه همه میفهمن

...
2738
اگه برات مهمه با پسر عموت حرف بزن بگو که این خواستگارم بوده و جوابش کردم ول کن نبوده حتی خط هم عوض ک ...

من دیگه هیچی نگفتم ولی پسرعموم خیلی ناراحت بود میگفت تو اینده منو خراب کردی و من روم نمیشه جلو خونوادم بگم میخامت و اینا

الان من فقط هنگ کردم پسرعموم خوب بود میتونستم باهاش خوشبخت بشم ولی خیلی ساده و غیرتیه

نه بابا چ بهتر ک نشد

چ ادم دهن بین احمقی

یکی از دوستام عقد کرد پسره مثل پسرعموی تو احمق بود، فهمید دختره با یکی قبلا سلام علیک داشته طلاقش داد

رابطه هم داشتن اصلا دلش برای دختره نسوخت

البته بعد طلاق اومد ب پاش افتاد ولی چ فایده؟

اینجور ادما انقد دهن بینن فردای روز بدبختت میکرد 

کافیه یکی بگه دختره داشت میرفت مغازه ب ی پسری نگاه کرد، قیامت میشه

پسر باید عاقل باشه نه دور از جون مغز فندقی

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
خب دیگه دیوونه انکار کن حالا ک چیزی نگفتی از چی میترسی آخه دیگه هیچی نگی پسر عموتم باور میکنه همه می ...

متاسفانه انکار نکردم فقط گفتم هیچی نبوده یه علاقه بچگانه بوده.ولی بقیش دروغه

اون با همونم نمیتونه کنار بیاد

حالا جالبه این پسره که این حرفا رو زده هنوز پیگیرمه به خونوادم گفته بوده 

فقط پسرعموی بیچارمو گول زده

نه بابا چ بهتر ک نشد چ ادم دهن بین احمقی یکی از دوستام عقد کرد پسره مثل پسرعموی تو احمق بود، فهمید ...

خیلی احمقه

البته نگفت کی بهش گفته بوده خودم بعدا فهمیدم

وگرنه همون موقع همه چیو میگفتم

اره خیلی غیرتیه.چون خودش با هیچکی نبوده اینجوریه.به هیچکی اعتماد نداره

2706