2737
2734
عنوان

بچه ها خیلی عصبیم چیکار کنم

237 بازدید | 20 پست

بچه ها سرکار خیلی اذیتم کردن یکی از همکارام پولی که حق من بوده رو خورده زبونشم درازه 

هر حرفی که بخواد به من میزنه منم خیلی جوابشو میدم  

امروز خیلی عصبیم کرد انقد که من الان اومدم چشامو بذارم روهم  پلکم میلرزه 

هی با خودم میگم اوک ادم اشعال ارزششو نداره ولی باز هی فکر و خیال و کارایی که در حقم کرده میاد تو سرم 

چیکار کنم اینجور وقتا دارم خودمو نابود میکنم 

شما چیکار میکنین 

اینم بگم که بالا دستیم از تمام کاراش خبر داره ولی کسی نمیتونه کنترلش کنه انقد اشغاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

✅بهترین راهکارها
برای مدیریت #خشم کدامند؟🤔

❓اینکه گاهی در زندگی عصبانی شویم، کاملا طبیعی و عادی است؛ چرا که در برخی مواقع حتی موارد کوچک هم می توانند ما را تحریک کنند. متاسفانه خشم و عصبانیت احساساتی هستند که به سختی می توان آنها را کنترل کرد اما با به کارگیری چند روش کارآمد می توان تلاشی سودمند در جهت کنترل این احساسات کرد.

1⃣نفس عمیق
🔹بهترین حالت آن است که از روش های 4-6-8 استفاده کنید؛ یعنی نفس عمیق بکشید و تا 4 بشمارید و در نهایت نفس خود را بیرون بدهید و تا 8 بشمارید. این تمرین را حداقل 4 بار تکرار کنید. در کنار نفس عمیق، شمردن تا 10 هم توصیه می شود. گرچه با انجام این کار خشم کاملا از بین نمی رود و مسئله برطرف نمی شود اما این روش می تواند شما را از هرگونه واکنش سریع و تصمیمات غیرمنطقی بازدارد.

2⃣ اهمیت ندادن به خشم
🔹مسلم است که خشم خود را به سادگی نمی توانید مهار کنید اما یاد بگیرید که با مهم جلوه دادن خشم، فریاد زدن و حتی کوبیدن در نمی توانید بر خشمتان غلبه کنید؛ پس به جای این کارها، بکوشید تا خشمتان را مانند یک ابر تصور کنید؛ یعنی احساس کنید که خشم الان اینجاست ولی همزمان و به سرعت در حال حرکت و گذر است.

3⃣ گفتگو با دوستان
🔹وقتی به قدری عصبانی هستید که نمی دانید چگونه باید از این حالت بیرون بیایید، بهتر است با یکی از دوستان صمیمی تان تماس بگیرید و از ته دل درباره خشم خود صحبت.کنید تا حالتان بهتر شود.

4⃣فرونشاندن خشم
🔹در مواقعی که بسیار عصبانی هستید، لازم است خشمتان را تخلیه کنید. در این مواقع حرکت، بهترین وسیله برای رهایی سریع از عصبانیت است؛ زیرا با حرکت، هورمون استرس کاهش می یابد و هورمون اندروفین یا همان هورمون شادی آزاد می شود. یکی دیگر از راهکارهای مفید برای زدودن خشم، پیاده روی یا دویدن در اطراف منزل است.

5⃣مراقبه و تعمق
🔹اگر دائما عصبانی می شوید، باید مراقبه کردن را تمرین کنید. روزانه 10 دقیقه تمرین لازم است تا بتوانید ذهن تان را هنگام عصبانیت شدید در عرض چند ثانیه آرام کنید؛ برای این منظور جای راحتی را انتخاب کنید، چشم ها را ببندید و سپس آگاهانه بر روی تنفس خود متمرکز شوید و چگونگی ورود و خروج هوا را در بدنتان احساس کرده و بعد تمرکز کنید و حتی الامکان بکوشید تا از افکار خود خارج نشوید. این تمرین به شما کمک می کند تا در زمان عصبانیت به سرعت خود را آرام کنید!

مگه رییس ندارین.والا سربسته چون نمیدونم چه کاریه نمیتونم بگم من جات بودم چکار میکردم ولی اگه میتونی یه کاری کن توی قسمتی که این هست نباشی.اگه هم که نمیتونی ازش دوری کن و نزار کسی حق ت رو بخوره..به کاراش توجه نکن حیف جوونیت نیست؟

2738
✅بهترین راهکارها برای مدیریت #خشم کدامند؟🤔 ❓اینکه گاهی در زندگی عصبانی شویم، کاملا طبیعی و عادی اس ...

ممنون خیلی دنبال این راهکارا گشتم چیز خوبی پیدا نکردم 

عالی بود 

خیلی دوست دارم یه کشیده نثارش کنم اینکاروبکنم دلم آروم میشه🤣🤣

اتفاقی هولش بده بگو ببخشید کم مونده بود بخورم زمین گفتم تورو اول بدم نخورم زمین 😂

ینی خودتو بکوب بهش😁

مگه رییس ندارین.والا سربسته چون نمیدونم چه کاریه نمیتونم بگم من جات بودم چکار میکردم ولی اگه میتونی ...

داریم مدیرمون میدونه این چه جانوریه بهمم چند بار گفته حواسم بهت هست منتها من روم نمیشه تمام جزییاتو برم بهش توضیح بدم انقد که حرفای چرت و مسخره ای میزنه 

و اینکه در مورد تعییر کار خیلی فکر کردم من این مدل کارمو خیلی دوست دارم براشم خیلی زحمت کشیدم خیلی حیفم میاد جام عوض بشه

اتفاقی هولش بده بگو ببخشید کم مونده بود بخورم زمین گفتم تورو اول بدم نخورم زمین 😂 ینی خودتو بکوب ب ...

🤣🤣🤣 خیلی ادم نرمالیم هست حالا من خودمو بزنم بهش چه فکرا که نمیکنه با خودش

جدی میگییی؟

اره دختر بهترین آرام بخشه واسه اعصاب 

حالا نه فقط برای اعصاب بهترین تقویت کننده حافظه، درمان افسردگی، کم خونی، ریزش مو، مفید برای پوست و... 

حتی تو روایات اومده هر کی ناشتا 21 تا بخوره به اذن خدا به هیچ بیماری دچار نمیشه 

فقط باید مداومت داشته باشید تا به همه خواصش برسید از گوگلم سرچ کن مفصل توضیح داده 

داریم مدیرمون میدونه این چه جانوریه بهمم چند بار گفته حواسم بهت هست منتها من روم نمیشه تمام جزییاتو ...

پس محکم و با جذبه کارت رو ادامه بده اصلا هم محلش نزار.سعی کن محل کارت خیلی آرامش خودت رو حفظ کنی ..خونه هم استراحت و تفریح کن نزار یه آدم احمق بتونه تو رو بهم بریزه.قوی باش

2706