2726
عنوان

بچه ها بياين ببينيد هم كلاسيم كه پسره بهم چي گفت🤕🤕🤕🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 3642 بازدید | 162 پست
من تو محیطی کار میکنم که مردونست اما همیشه جوری رفتار کردم که به خودشون اجازه شوخی کردن بامن ندادن و ...

چون همکار شما اونجوری بوده وشما یه جور دیگه فک میکنین مشکل از خانوماس ک بعضی مردا بیشعورن واقعا متاسفم چون خود من زیاد دیدم و برام پیش اومده ک به دختری ک هیچ کاری نداره و سرش به کار خودشه هم تیکه انداختن بعدشم شاد بودن وخندیدن حق هر ادمیه عزیزم و کافیه تا هرجا گفته شد خانوما خودتونو خفه کنید و بکشید تا مردا اشتباه نکنن و به گناه نیوفتن  در ضمن طرز ادبیاتتونم زیاد جالب نبود ک حقته اگه فلان میکردی فلان نمیشد! 

واسه خودت متاسف باش ازوقتی که نسل امثال تو با حلف بازی هاشون ادای روشنفکری دراوردن مملکت لجن تر شد

از بچگی بهم یاددادن باکسایی که بلدنیستن درست و مودبانه نظراتشون رو ب اشتراک بزارن بحث نکنم ولی شمااگه یه دقتی به جامعه کنین متوجه میشین اوضاع مملکت بخاطر طرز فکر امثال منه یا وضعیت اخوندی حاکم که ملتو اینقدر بسته بار اورده که حتی صحبت دخترا پیش پسرا کار بدی محسوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از بچگی بهم یاددادن باکسایی که بلدنیستن درست و مودبانه نظراتشون رو ب اشتراک بزارن بحث نکنم ولی شمااگ ...

من نظرم به اون خانم گفتن اگه یادت داده بودن سرت به کار خودت بود بله تو این اوضاع گند مملکت مجبوری جوری رفتارکنی که ملعبه دست یک مشت پسرلجن نشی که انگشت نما نشی شنیدی میگن اش نخورده و دهن سوخته حالا مثل این خانم هست اما اونایی که گندش درمیارن بی سروصدا کارمیکنن بعد یک ادمی مثل این خانم فقط بخاطر هم صحبتی بایک لجن باید همچین حرفی پیش پسرها بشنوه منظور بفهم بعد متاسف شو یا اصلا تو نظر دیگران خودت قاطی نکن نظرت بگو و برو 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
چون همکار شما اونجوری بوده وشما یه جور دیگه فک میکنین مشکل از خانوماس ک بعضی مردا بیشعورن واقعا متاس ...

همکار من خانم پاکی بود اما راحت بود و شوخ بدون نانجیبی بکنه منظور من اینه ادم باید درست رفتار کنه که انگشت نما نشه وقتی مردهای مملکت ما اکثرا بی جنبه هستن چرا دخترا باید خودشون تحقیر کنن و با اینا هم کلام بشن بعدم نجابت گفتار و رفتار عیچ وقت عیب و کمبود نیست نشستین پای فیلم های ترکی جم هوا برتون داشته اینجا ایرانه درست رفتار نکنی انگشت نما میشی اونم بی گناه 

2728
همکار من خانم پاکی بود اما راحت بود و شوخ بدون نانجیبی بکنه منظور من اینه ادم باید درست رفتار کنه که ...

😐😐عزیزم شما مثل ک متوجه نشدی اصلا میگم شما از کجا دقیقا متوجه شدی این دوست ما چجور رفتاری کرده ک حقش بوده اون اقا بهش اون حرفو بزنه؟ اونجا بودین؟ دقیقا مثل همین حرفی ک به من زدین نشستم پای فیلمای ترکیه و جم! بله اینجا ایرانه و باهمه جای جهان فرق دارن مردا وزناش درست مثل شما ک ادمارو انقدر زود قضاوت میکنید و حکم صادر میکنید ممنون میشم همینجا مکالممون تموم شه

😐😐عزیزم شما مثل ک متوجه نشدی اصلا میگم شما از کجا دقیقا متوجه شدی این دوست ما چجور رفتاری کرده ک ح ...

شما منو ریپلای کردین وگرنه من حرفی با شما ندارم هرجور میخوای باش هرکسی یک عقیده ای داره 

😐😐عزیزم شما مثل ک متوجه نشدی اصلا میگم شما از کجا دقیقا متوجه شدی این دوست ما چجور رفتاری کرده ک ح ...

زبون من تلخه چون تجربه های خودم و اطرافیانم میگم اینم بدونید اگه سنگین باشه دختر کسی کاری بش نداره 

شما منو ریپلای کردین وگرنه من حرفی با شما ندارم هرجور میخوای باش هرکسی یک عقیده ای داره 

دقیقا اینکه میگین حقته اون پسره بهت همچین حرفی زده اگه فلان بودی اینجوری نمیشد معلومه دارین عمل میکنین به اینکه هرکس یه عقیده ای داره و بقیه نباید عقاید خودشونو تو حلق دیگران کنن! عقایدتوتو برا خودتون نگه دارین لطفا 

زبون من تلخه چون تجربه های خودم و اطرافیانم میگم اینم بدونید اگه سنگین باشه دختر کسی کاری بش نداره&n ...

هرکسی اندازه سنش تجربه داشته تو زندگیش وهمون تجربیات شخصیتشو شکل میده منم اندازه ۲۲ سال سنم خیلی دیدم از اینجور مسائل و فهمیدم فقط شعور یه انسان باعث میشه کاری بدی  انجام بده یا انجام نده هیچوقت مثل شما بی ادبی و توهین یه انسانو نمیندازم گردن یه نفر دیگه بگم اون باید اینجوری میبود تا این اینجوری نمیکرد!

من نظرم به اون خانم گفتن اگه یادت داده بودن سرت به کار خودت بود بله تو این اوضاع گند مملکت مجبوری جو ...

به حرف شما واکنش نشون دادم چون منم جزو همون عده ای بودم که گفتین😉من باشما دعوا ندارم اصلا و نظرمو گفتم متاسفم اگه ناراحت شدین دنیا ارزششو نداره💜

هرکسی اندازه سنش تجربه داشته تو زندگیش وهمون تجربیات شخصیتشو شکل میده منم اندازه ۲۲ سال سنم خیلی دید ...

وقتی بایک مشت پسر بیشعور طرفی باید حواست به رفتارت باشه لطفا حد خودت بدون طرف من اسی بود نه تو پس لطف کن درست حرف بزن 

وقتی بایک مشت پسر بیشعور طرفی باید حواست به رفتارت باشه لطفا حد خودت بدون طرف من اسی بود نه تو پس لط ...

بی احترامی نکردم!  فقط برام سوال شده بود چطوری ادمیو ک ندیدی فهمیدی حقش بوده یه نفر بهش توهین کنه ! 

بی احترامی نکردم!  فقط برام سوال شده بود چطوری ادمیو ک ندیدی فهمیدی حقش بوده یه نفر بهش توهین ک ...

کسی که انقدر راحت هم کلام پسر میشه که پسره بش یگه بیا نزدیک هم بشینیم کسی بینمون رد نشه کاملا مشخصا راحت بوده تو حرف زدن فکر هم نکرده طرفش دختر نیس و پسرها یجور دیگه برداشت میکنن لطف کن دیگه ریپلای نکن حوصله بحث کردن باشما ندارم