2410
2553
عنوان

بچه ها بياين ببينيد هم كلاسيم كه پسره بهم چي گفت🤕🤕🤕🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 3642 بازدید | 162 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حق ادمایی امثال توهست تا چشمتون به پسر میفته شروع میکنید حرف زدن و هروکر اوناهم هرچی ازدهنشون دربیاد ...

زمان ما دانشگاه میرفتیم پسرهای کلاسمون با حیا و به چشم برادری مهربون و چشم پاک بودند

من چون خواهرم هم قد و وزن شما بود چاق نمیشه گفت اضافه وزن داری خواهرم الان لاغر کرده ۸۳ شده ببخشید ک ...

خواهش ميكنم عزيزم

الان خيلي خوب شده؟

در زندگي مثل تمبر باش تا رسيدن به مقصد به هدفت بچسب
2714
چقدر برای طرز فکرتون متاسفم

واسه خودت متاسف باش ازوقتی که نسل امثال تو با حلف بازی هاشون ادای روشنفکری دراوردن مملکت لجن تر شد

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
شما از کجافهمیدی دقیقا ایشون چجور رفتاری داره؟!

من تو محیطی کار میکنم که مردونست اما همیشه جوری رفتار کردم که به خودشون اجازه شوخی کردن بامن ندادن و نمیدن اگه شل رفتارکنی هرچی ازدهنشون درمیاد به ادم میگن برعکس همکارخانمم که هزارتا چرت و پرت بارش میکنن چون رفتارش درست نیست حالا فهمیدی ازکجا متوجه شدم؟

زمان ما دانشگاه میرفتیم پسرهای کلاسمون با حیا و به چشم برادری مهربون و چشم پاک بودند

اون زمان گذشت از وقتی موبایل و ماهواره اومد تربیت ها عوض شد جلف شدن حیا قورت دادن احترام به بزرگتر ازبین رفت زن و دختر حرمتی داشتن اما الان نه همه زن باردار میدیدن سرشون می انداختن پایین اما حالا بهش متلک های کثیف میگن به چشم دیدم پس چه بهترکه شل نزنن دخترها و سنگین رفتارکنن که یک عوضی حول برش نداره همچین تیکه ای بندازه؟

2706