2703
2713
سلام .از مامانا کسی متخصص دندانپزشک زیبایی که هم تو هزینه انصاف داشته باشه وهم کارش رو بلد باشه میشناسه؟برای خودم و شوهرم میخام.ممنون
عزیزم منظورت از زیبایی چیه آخه ؟
متخصص اردتودنسی میخوای ؟
من یه دکتر خیلی باکلاس و خوب سراغ دارم دکتر مسروری تو خ شریعتی بین میرداماد و ظفر سر خ مینا
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان فرناز جان اینی که معرفی کردم یه تیم دندانپزشکی هم داره !!!
خودش متخصص اردتودنسیه ، یه خانوم دکتر و یه آقا دکتر هم هستند که کارهای پرکردن و جرمگیری و روکش رو انجام میدند یه لابراتوار هم داره که خارج از مطبشه
دوست من چند سال پیش رفت پیشش ، یادمه ارتودنسیشو اون موقع از همه 800 یا 900 میگرفت از دوست من 600 گرفت و اقساط فکر کنم هر دفعه که میرفت یه قسطش رو میداد یه موقع 50000 تومن یه موقع 100 تومن حتی میگفت گاهی اوقات شده نداشتم و ندادم چیزی نگفتند . کلا قسطی قبول میکنه
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
2456
سلام,من پیش یه دکتر واسه کاشت و زیبایی رفتم کارش عالی بود قیمتاشم خوب بود کار کاشت با یه روش جدید انجام میده جوون و با علم روزه,مطبش تو جنت اباد شاهین جنوبیه.تلفن مطبشم 44613700 ادرسشم می تونی از منشیش بگیری
سلام من خودم برای کار کامپوزیت ونیر پیش دکتر مفیدیان تو ظفر رفتم و راضی ام کارهای زیباییشو دیدم عکساشم تو گوشیم هست هرکی خواست یه وایبرم پبیام بده ااین دو ماه تو تخفیف زمستانس 09305229811
دکتر سید هادی پرهیز متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاریهای فک و صورت است کار ارتودنسی پیشگیری اطفال هم انجام داد واسه دخترم واقعا متخصص ارتودنسی بود نظام پزشکیش رو تو سایت نظام پزشکی چک کردم ١٠١١٠٥ بود تعرفه هاش مناسب بود مطبش تو هفت حوض نارمک و جدیدا تو جردن خیابان آرش است شماره مطب هفت حوضش رو دارم 77249315

من برای لامینیت دندان رفتم پیش دکتر لیلا صدقی. هم کارش درسته هم خیلی اخلاق مداره. من برام خیلی مهم بود دکترم حتما خانوم باشه. الانم که رفتم پیشش خیلی خوشحالم هرجام برسم براش تبلیغات میکنم. 

سایتشو میذارم از دوستان هرکس خواست نمونه کاراش رو ببینه. 

http://dr-sedghi.ir

2714

دکترمیرزایی دندان پزشک زیبایی هستند تو زمینه لمینیت دندان بسیار با تجربه هستند

• ایران - تهران - پیروزی
    خيابان پنجم نيروى هوايى بعد از كوچه ارشديان پلاك ٤٨

مطب پیروزی:02177985169 مطب شهران:02144339673  مطب سعادت

http://doctormirzaei.ir/لامینیت-دندان/

کلینیک دردیس عالیه من برای لمینت رفتم اونجا با کامپوزیت ونیر لمینت کردم الان خیلی راضیم دندونمو که تراش نداد الان که یک سال گذشته رنگش مثل اولشه واقعا کارشون عالیه من که خیلی راضیم شمارشو دارم تو گوشیم دارم میزارم براتون

22140221

2706