2726
عنوان

بچه ها شمام دیدین

189 بازدید | 5 پست

سلام خانما امروز واقعا هم یه چیزایی شنیدم البته قبلا هم شنیده بودم ولی با چشم خودم هم دیدم که حدس زدم واقعا راسته چرا باید افسر ها برا امتحان شهری با پارتی راه بندازن؟

یه خانمی اومده بود تشکر میکرد از سرهنگ بعدشم میگف من ایرادام چی بود برونم یا نه؟

سرهنگ هم گف آره بابا بعدشم گف سلام برسون 

با خانومه حرف زدیم گف واسم زده بی ایراد!اونوخ رفته ازسرهنگ میپرسه ایرادام چیا بوده😐😐چن نفر اینطوری بودن بچه ها دیده بودن به افسر سپردنشون😳

آره بابا... تو ایران با رشوه همه کارا جلو میره... رشوه و اشناییت

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیهاشون باپارتی قبول میشن یکیش جلوخودم هیچ کاری نکردیه ذره حرکت کردبعدرفت جلوایستگاه اتوبوس پارک کردافسرهم قبولش کردرفت

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2728