2737
2734

پدرشوهرم وقتی اومدخواستگاری قول دادکه یه آپارتمان نقلی بخره برامون، بعدازعقد بخاطراینکه دختراش ناراحت نشن زدزیرحرفش، حالاشوهرمنم تومجردی هرچی کارکرده بودداده بودمامانش وهیچی نداشت، هرچیم تواون یکسال نامزدی جمع کرده بودیم خرج عروسی شدورفتیم طبقه پایین مادرشوهرم که یکم ازسطح زمین پایین تربود تقریبامثل زیرزمین بود،چون شوهرم فکرمیکردکمکمون میکنن براخریدخونه، بعدسه ماه خونشونو فروختن ویه ویلایی بزرگ خریدن وماهم آواره شدیم، شوهرمم باهرسختی و وام وفروش طلاهای من یه خونه ارزون همون اطراف خرید، یعنی درحدی که قسط خونمون ازحقوق ماهانمون بیشتربودوفقط باپول مسافرکشی میگذروندیم،بااین حال مادرشوهرم گفت من راضی نبودم خونه بخرین بایداوایل زندگی سختی بکشین تاقدرزندگی بدونین. خلاصه بیشترازمستاجراسختی کشیدم توسال اول زندگی بخاطرمشکلات مالی پنج باراسباب کشی کردم، صورت خودمونو باسیلی سرخ کردیم کسی دردمون نفهمه، امایکباربی احترامی نکردم حالاامروزهمسرمومیبینم که بدجوری دلش شکسته...بخونین تابقیشوبگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب ادمیه ینی چی راضی نبودم😒مگه اون میخاد سال ب سال ب جاتون اسباب کشی کنه😒

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738
نمیدونم چرا بعضیا زندگی پسرشون براشون مهم نیس جای تاسفه

بعضی از پدر و مادرا چون سختی کشیدن میگن بچمون تو رفاه باشه حالا اینا برعکس..من خودم ی خواهرم چطور میتونم از خونه دار شدن برادرم ناراحت شم..نمیدونم بعضیا چطورین اصلا 

بعدازچندسال چندتادونه طلاگرفتم براروز مبادا اماهنوزوضع مالیمون خوب نیست ووضعیت کارشوهرم خوب نیست، امروز دایی شوهرم زنگ زده به شوهرم که چراهوای باباتونداری کمکش کن شوهرم مردخیلی مهربونیه الان هم اگه داشته باشه ازهیچکس دریغ نمیکنه، امانمیدونم چرادرک ندارن چرااینقدراذیتش میکنن، این چندسال انقدرسختی کشیدکلی شکسته شده، منم گفتم هرکاری ازدستت برمیادانجام بده اماته دلم راضی نیستم

ما تو عقد خونه خریدیم. یکو هشتصد قسطشه هنوزم داریم میدیم

مادرشوهرم قشقرقی به پا کرد که خدا میدونه

تو بچمو کوک کردی خونه بخره قسطشو چطور بده سنگینه اذیت میشه

ب داداش شوهرمم میگفتیم بخره انقد مادرشون اینطوری گفت ترسید نخرید

الان اون داره دو میلیون اجاره میده ما یکو هشتصد قسط دو سال دیگم قسطمون میشه یکو دویست

ادم پیشرفت نکنه ک اول زندگی سختی بکشه عجب طرز فکر کوته فکرانه ای

بهترین کارو کردین خونه خریدین

اینم بگم تو زندگی به هیچ بنی بشری امید نداشته باشید فقط خودتو شوهرت زندگیتونو بسازید

ادمی ک راضی نباشه داداشش خونه دار شه یا پسرش خونه دار شه واقعا چ دلی داره

ولشون کنید بی منتشون زندگیتونو بسازید

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
بعدازچندسال چندتادونه طلاگرفتم براروز مبادا اماهنوزوضع مالیمون خوب نیست ووضعیت کارشوهرم خوب نیست، ام ...

خداییش جو دادی به شوهرت دلداریش بده بگو ماخودمون وضعمون خوب نیس بهشون بگو نمیشه

هیچ
ما تو عقد خونه خریدیم. یکو هشتصد قسطشه هنوزم داریم میدیم مادرشوهرم قشقرقی به پا کرد که خدا میدونه ...

مشکل اینه دست ازسرمون برنمیدارن وضع خونه شون عالیه فقط حقوق پدرشوهرم معمولیه برای دونفرکافیه، که البته حقوق ماقسطامون میدیم اندازه اوناهم نمیشه ولی بااینکه هیچ کمکی نکردن مواقع سختی ومشکلات ومریضی میشه فقط ازماتوقع دارن

بعدازچندسال چندتادونه طلاگرفتم براروز مبادا اماهنوزوضع مالیمون خوب نیست ووضعیت کارشوهرم خوب نیست، ام ...

یعنی چی؟ همه چی برعکسه از زمین به آسمون میباره؟ فکر خودتون باشید ولشون کنید وقتی اونا کمک نمیکنن شماهم نکنید، اونا ناراحتن که چرا پولتون رو خرج خودتون کردید باید خرج اونا میشد لابد، نمیدونم چرا پدرمادرای زمان ما اینطورین

2706