2726
عنوان

مامان آلااااام بالاخرهههه دخترم چشماشو باز کرررد

| مشاهده متن کامل بحث + 18012 بازدید | 346 پست
واقعا ازهمتون ممنونم که تنهام نزاشتین و تونستم تو این شرایط سختم به شما و دعاهاتون تکیه کنم.... ایشا ...

همیشه پیشتیم عزیزم کاری جز دعا و دلگرمی دادن از دستمون بر نمیاد. انشالله زینب جونمو بغل میکنی میری خونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله خوبه خوب بشه بره با همسناش بازی کنه شیطونی کنه 😢♥️

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2728
عزیزم من از قبل هزارتا حمد برداشته بودم هنوز تموم نشد.. اونارو تموم کنم حتما میام

قبول باشه

ان شاءالله زود زود دلت شادتر بشه

نذر کردم خوب که شد شفا که گرفت زینب صداش کنم... من همیشه نذر که میکردم قبل اینکه حاجت روا بشم اداش م ...

عزیزم آزمایشاشو المان فرستادی؟  

یکی از آشناهای مام مشکوک بود به متابولیک تو ایران گفتن هست 

ازمایششو فرستادن المان جوابش منفی بود و داروهاشو دکتر قطع کرد. این. داروها بچه رو‌بی حال میکنه 

فلسفه الاکلنگ  اثبات بزرگی کسی ست که فرو می نشنید تا دیگری پرواز را تجربه کند  😍😍😍

دوستان عزیز لطفا بیاید تاپیک ختم سوره حمد 

این تاپیک به نیت سلامتی آلا خانوم هست

دلم روشنه تا ختم تموم بشه آلا خانوم حالش خوب میشه

۲۸۰۰ سوره حمد باقی مکنده

این تاپیکشه

چقدر خدا دختر گلتو دوست داره ک ایییین خمه آدم که از نزدیک هم نمیشناسیمش همه دست ب دعا شدیم براش.

به ایمانت غبطه میخورم مامان زینب جون

به اعتقاد قوی ک داری و به حرف هیچ دکتری نا امید نشدی و قوی موندی

خوش ب حال زینب ک همچین مادری داره

خدا حفظتون کنه واسه هم.

هربار میام تاپیکت با بغض میخونم

ولی تازگی بغض و گریه ی خوشحالیه دیگه

ایشالا خوشحالیمون تکمیل شه عکسش رو کنار خودت تو خونه تون بذاری

نذر کردم خوب که شد شفا که گرفت زینب صداش کنم... من همیشه نذر که میکردم قبل اینکه حاجت روا بشم اداش م ...

من که از اولی که اومدم تاپیکت

بهت میگفتم فقط شفای کامل بخواه

نگو صلاح نبوده نیست یا هرچیزی

خدا هیچوقت صلاحش نیست ی مادر مریضی بچشو ببینه

اما عزیزم

اط الان زینب صداش کن

بگو دخترم زندگیش پیش کش شما

بهم ببخشیدش

منم از الان زینب صداش میکنم

ائمه با ما فرق میکنن

چیزی که براشون بفرستی بی جواب نمیزارن

بعدم اینقدر در بزن

تا درو به روت باز کنن

من مطمئنم زینب کوچولو طوری خوب میشه که هیچ اثری از مریضی از زخما حتی از جای چسبو...تو بدنش نباشه عکسشو برام بفرستی

وای گریم گرف ایشالا به حق فاطمه زهرا شفا پیدا میکنه بازم برمیگرده خونتون خیلی خوشحالم عزیزم

وقتی بچه👩 بودم...همیشه به یه کار مامانم خندم 😂میگرفت....مینشست رو زمین از روی فرش....با انگشتش🖐 آشغالارو جم میکرد....منم با خودم میگفتم ببین چه مامان ساده ای دارم مگه ما جارو نداریم😏؟!این چه کاریه😬؟! تا اینکه بزرگ شدم👸... غرق توی فکر بودم... یهو به خودم اومدم...دیدم دستام پر از آشغاله....♣که از روی فرش جمعشون کردم...!!♣

خدایا واقعااا بزرگیتو شکر عظمتتو شکر 

دلم میریزه میبینمش بخدا انشالله بزودی شفای عاجل بگیره از دست سرور و اقامون امام حسین جانم

بهت بگم منم پسرم دنیا اومد چاق و تپل و سفید یهووووو علکییییی حالش بد شد و نشون به اون نشون ک یکعفته رفت تو دستگاه پر از سوزن و سیم نذر کردم اسمشو گذاشتم محمد حسین و همون شد ک امام حسین نجاتش داد

خدا به حق خود امام مظلوممون

همه بچه ها رو ..

اونا ک کسیو ندارن 

اونا ک غریبن

اونا ک یتیمن 

اونا ک بی پولن

اونا ک پارتی ندارن 

اونا ک غمخوار ندارن 

اونا که مادر ندارن

اونا که فراموش شدن گوشه بهزیستی یا کنج خونه وفقط چشمشون به یک دعای منو شماست ....

به حق بزرگی خودش و به ابروی امام حسین و مادرشون خانوم فاطمه زهرا شفا بده 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم....

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2706