1600
1480
عنوان

شوهرم بهم گفت حالم از هیکل بی ریختت به هم میخوره😔😔+عکس هیکلم

| مشاهده متن کامل بحث + 224416 بازدید | 2003 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اره میدونم..از فردا رژیمم و ورزش چشمشو کور میکنم تا عید باید آب شه کمر باریک شم خاک تو سرش بلد نیست ...

اتفاقا این باعث ارادت شده و این عالیه

برای یه خانوم ظاهرش باید خیلی مهم باشه...خودتو لاغر کن و بهش نشون بده که چقدر با اراده هستی.......

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
1546
اره واقن ولی وقتی سینه هات کوچیک باشن خیلی اذیت میشی خیلی بعدم میترسم فردا شوهرم راضی نباشه اذیت میش ...

مجردی؟ چند سالته ؟ تو خواستگاری قشنگ با لباس تنگ نشونش بده نگه ندیدم من یه خواستگار داشتم خدابکشتش گیر داده بود باید کامل بدنتو ببینم اون وقت مذهبی بود که خدا بدونه

به شوهرتون بگید کمتر به اندام دیگران نگاه کنه

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
1432
خدایی قدش کوتاهه در قیاس با شمت که ۱۷۲ هستین خیلیییی کوتاهه چقدر اعتماد به نفس داره لعنتی که ...

واقعا ۱۷۵ برای مرد خیلییییی کوتاهه

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
من چی بگم ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم👺😔😔😔😔😔😔افسرده شدم

امضات اشکمو دراورد..خدا بهت صبر بده و روح خواهرتو شاد کنه 

منم مادرمو از دست دادم داغ بزرگیه میفهممت...

شروع رژیم ۲۱ اذر ۹۸ وزن اولیه ۶۱ هدف اول ۵۸ هدف نهایی ۵۳
1601
واقعا ۱۷۵ برای مرد خیلییییی کوتاهه

کوتاه نیس ک چی میگین شما من الان ۱۶۰ ام ۱۵ سانت بزرگتر از من واسه مردا خیلییییی کمه؟؟؟

شروع رژیم ۲۱ اذر ۹۸ وزن اولیه ۶۱ هدف اول ۵۸ هدف نهایی ۵۳

وزن و قد یه چیز کاملا سلیقه ای هست و هر کسی سلیقه خودش رو داره 

بشین با شوهرت صحبت کن و با هم به توافق برسید به نظر من البته

کارشناس و مسئول پشتیبانی کاربران مجموعه علمی،آموزشی انگیزان هستم و قصد دارم تجربیاتم رو بگم.اگه کسی تو حوزه های تمرکز،مدیریت زمان،هدف گزاری و ... مشکلی داشت پیام بده
کوتاه نیس ک چی میگین شما من الان ۱۶۰ ام ۱۵ سانت بزرگتر از من واسه مردا خیلییییی کمه؟؟؟

من نظر خودمو گفتم

شما چی میگی 

من شوهرم ۱۹۰ 

بعدشم نسبت به استارتر کوتاهه قدش 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
گذاشتم دیدین؟نظر بدین راجع به چهره

من ک ندیدم 

تاپیک جدا بزن 😁

1578