2703
2553
عنوان

فردا عقدمه دارم از استرس خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 40960 بازدید | 305 پست
ایشالله به حق پنج تن آل عبا و عشق علی ابن ابی طالب و خانم فاطمه زهرا خوشبخت و آخر عاقبت بخیر بشی. ع ...

چشم عزیزم

نماز و حتما میخونم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۹ سال .خیلی اذیتمون کرد .حتی همین الان هم اذیت میکنه .کاری نبود به روزگارمون نیاره 

ای بابا چه بد

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2720
ای بابا چه بد

بله برای همین توصیه میکنم‌هر کس میخواد ازدواج دوم داشته باشه سعی کنه یا بچه نداشته باشه یا بچش تا این حد کوچیک باشه که خیلی راحت بتونه ایشون را به عنوان مادر قبول کنه .این طفلی ۱ سالشه کاش دختر همسر منم یکسالش بود .کاش همسر سابق همسرم فوت شده بود و کاش های دیگه .

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
چشم عزیزم نماز و حتما میخونم

میدونم‌ استرس داری میدونم دلنگران خودت و آیندتی .امیدوارم هر لحظه از آینده برات روشن و روشنتر بشه و شادی دلش نیاد از خونتون پاشو بزاره بیرون .موفق باشی 

دو تاییمون ازدواج دوم.. من بچه ندارم..ایشون بچه یک ساله دارن

بچه با شما میمونه؟ انشاالله که خیره هردو تجربه ی تلخی داشتین مسما قدر زندگی رو بهتر میدونید

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2714

خوشبخت بشی عزیزم مطمئنم برا باران کوچولو مادر خوبی مبشی.الهی که خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه❤❤❤

میشه از ته ته دلتون برای مادر شدنم دعا کنید به دعاتون محتاجم🙏🏻🙏🏻🌹🌹
انشاءاله خوشبخت بشی‌ . مرد زن مرده خییییلی بهتر از زن طلاق داده هستش.  واااااای وقتی خبر و شوه ...

دق میکنه😂😂😂

بچه با شما میمونه؟ انشاالله که خیره هردو تجربه ی تلخی داشتین مسما قدر زندگی رو بهتر میدونید

بله بچه با خودمونه...

مرسی عزیزم

آرزوی خوشبختی واست دارم محدثه جان...🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
بله برای همین توصیه میکنم‌هر کس میخواد ازدواج دوم داشته باشه سعی کنه یا بچه نداشته باشه یا بچش تا ای ...

عزیزم فرزند همسرتون با شما زندگی میکنه؟ چه مشکلاتی ایحاد میشه؟

من خودم چون ممکنه درگیر همچین شرایطی بشم میخوام از تحربیات شما استفاده کنم اگر لطف کنید؟

عزیزم فرزند همسرتون با شما زندگی میکنه؟ چه مشکلاتی ایحاد میشه؟ من خودم چون ممکنه درگیر همچین شرایطی ...

مشکلات خیلی زیاده بخوام براتون بگم اندازه ۴ سال باید حرف بزنم .اینقدر بود که وقتی با مشاور صحبت کردم بهم‌گفت بزار بره پیش مادرش ولی حتی مادرش هم قبولش نکرد .

خانواده مادریش طوری بچه را تربیت کرده بودند که تو هر کاری دخالت میکرد و اظهار نظر میداد بچه ۹ ساله .هر بار من زنگ میزدم گوشی دست ایشون بود تمام پیام های پدرشو اول ایشون میخوند .کلی تلاش کردم تا یاد بگیره که گوشی متعلق به شما نیست و حق نداری بهش دست بزنی خیلی بهش برخورد و خلاصه .

بعد هر شب به هر بهانه ای پدرشو میکشوند تو اتاقش و شبا تا صبح تو بغل پدرش میخوابید دستاشو مینداخت دور گردن پدر و یه پاشم میزاشت بین پاهاش پدرش این اوضاع تا یکماه طول کشید هر چی با همسرم بحث میکردم تا کی قراره ادامه پیدا کنه هی میگفت بچست .یکماه تنها خوابیدم تا اینکه شوهرم یه روز صبح که دخترش رفته بود مدرسه ازم رابطه خواست گفتم بهش برو همونجایی که شبا هستی من الان خوابم میاد خیلی بهش برخورد و اون دخرین شبی بود که تو اتاق ایشون خوابید 

2706