2733
2734

واسه چربی گاز و هود عالیه

واسه گردگیری پرده عالیه

واسه لکه ی رو مبلم عالیه

استفاده ی دیگه ای نکردم فعلا

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من ك فقط واسه سراميك استفاده ميكنم 

دو سه روز يه بار 

خيلي سريع و راحته

بقيه كاربرداشو واقعا نميدونم چجوريه استفاده هم نكردم

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
واسه چربی گاز و هود عالیه واسه گردگیری پرده عالیه واسه لکه ی رو مبلم عالیه استفاده ی دیگه ای نکرد ...

نیلو تمیز می‌کنه مثلا میشه همه جای کیلو تمیز کرده باهاش؟؟لطفا راهنماییم کنن

2738

توی خونه تکونی  خیلی کمکه

دیوارارو من باهاش تمیز میکنم

اگه جایی چربی مونده باشه رو خیلی خوب تمیز میکنه

درز پنجره و چهارچوبا که با هیچی نمیشه تمیز کردو‌این برق میندازه

ولی در کل نباشه هم خیلی لنگ‌ نمیمونی

واسه چربی گاز و هود عالیه واسه گردگیری پرده عالیه واسه لکه ی رو مبلم عالیه استفاده ی دیگه ای نکرد ...

چربي هود و گاز رو چجوري تميز ميكني 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

من برای تشک طبی فنریم، پرده ها،فرش، مبل حتی کت و شلوارم استفاده میکنم در کل چیزی نیست که هر هفته استفاده کنی مثل جارو برقی ولی فصلی یه بار که بخوای خونه رو تمیز کاری کلی کنی خیلی به درد میخوره، تازه من نمای خونه رو هم میگیرم خیلی خوب تمیز میکنه😂

حرف حساب رو باید گوش کرد ، حالا هر کسی که گفته باشه!  
توی خونه تکونی  خیلی کمکه دیوارارو من باهاش تمیز میکنم اگه جایی چربی مونده باشه رو خیلی خوب ت ...

من ديوارا اتاقم كثيف شده ولي گچ سفيده رنك نداره، ميشه تميز كرد؟ ميشه بهم بكين چطوري تميز ميكنين

نیلو تمیز می‌کنه مثلا میشه همه جای کیلو تمیز کرده باهاش؟؟لطفا راهنماییم کنن

نیلو چیه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706