2703
2553
عنوان

کیا شمال زمین یا ویلا دارن؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7464 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام پیشنهاد میکنم برای خرید ویلا در شمال مشورت کنید شهرک های مختلف از نظر اعتبار سند و .. خوب و بد دارن خرید ویلا شمال املاک موسوی باعث میشه بتونین با خیال راحت و کلی اطلاعات درست ویلا در شمال بخرید.

منبع:amlakmosavi.com

دیگه الان کسی دنبال خرید ویلا نیست. اجاره ویلا به صورت روزانه خیلی رواج پیدا کرده. اکثرا مسافران، با هزینه ای بسیار کم برای اقامت چند روزه خود، ویلا اجاره می کنند. لوکس ویلا وب سایت رسمی رزرو و اجاره ویلا در سراسر کشور، این کار را برای مسافران بسیار آسان کرده. اجاره ویلا در متل قو، نوشهر، نمک آبرود، محمود آباد، لواسان، شمشک و ..... تخصص این وب سایت هست.

2714

سلام من همسرم مهندس عمرانه تو ایزدشهر نرسیده به شهر نور دفترمهندسی و مشاوراملاک داره کارهای پروانه و نقشه کشی و تفکیک اراضی و خرید و فروش ملک وبازسازی و...انجام میده کمکی خواستین در خدمتیم 

۰۹۱۱۹۰۵۲۶۸۹

من شوهرم‌ مهندسه و تو کار املاک تو شمال تو ایزدشهر زمین های قیمت مناسب که جای پیشرفت داره و موقعیت عالی واسه سرمایه گذاریه دارن با شرایط نقد و اقساط شمارش رو میزارم باهاشون‌صحبت کنید ۰۹۱۱۵۳۳۸۱۹۲مهندس فلاح

ادم مطمئیه چون خودمون تو زندگی خیلی شکست خوردیم‌و سرمون کلاه گذاشتن 

2706