2726
عنوان

ایده گیفت عروسی+عکس

433 بازدید | 15 پست

سلام دوستان  امتحانی یک نمونه گل درست کردم خوب شد؟؟اگ خوبه به نظرتون توی این تنگا قشنگ میشه برا هدیه؟؟

گلشو چ رنگی درست کنم؟؟برگ بزارم یا بدون برگ؟؟ لطفا اگ شماهم نظری دارین بگین

ممنونم

صورتي عاليه تو تنگم باشه خيلي خوبه ترجيحا بدون برگ😍💛

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببين چيزي كه من تجربه كردم شما هزينه گيفت ميدين اما مهمونها نهايتا يكهفته بعد ميندازن تو اشغالي نگه نميدارن من خودم گيفت عروسي ام فال حافظ بود برگهاي فال رو لوله كرده بودن با يه سري چيزهاي تزييني مثل اين قندهاي شكل قلب اكليلي به هر كي ميگفتم نيت كن بردار واسه همين ميگم زياد هزينه نكن بابتش 

اين تنگها خيلي خوشگل اند

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ببين چيزي كه من تجربه كردم شما هزينه گيفت ميدين اما مهمونها نهايتا يكهفته بعد ميندازن تو اشغالي نگه ...

اخه گلشو ک میخوام خودم درست کنم

بعدم فقط به فامیلای درجه یک میدیم حدودا شاید۳۰نفر بشن

فال حافظ چه قیمته؟؟من تا حدودانفری ۷یا ۸تومن میخوام هزینه کنم

اخه گلشو ک میخوام خودم درست کنم بعدم فقط به فامیلای درجه یک میدیم حدودا شاید۳۰نفر بشن فال حافظ چه ...

من عروسي ام يازده سال پيش بود اونموقع كه تقريبا مفت دراومد فال حافظ از اين اماده ها خريديم بسته بندي ها كه پشت برگه اش نقش و نگار داره بعد داديم اينجاهاي كه وسايل عروس درست ميكنند تزيين كرد الان نميدونم چنده

اما سي تا همين گل و تنگ هم مبلغي نميشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706