2733
2734
عنوان

قرمزی و زبری صورت نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 122022 بازدید | 28 پست
سلام عزیزم بچه منم 2 ماهگی همین جوری شد عموم دکتره گفت فقط حموم چیز خاصی هم نیست اما من بردمش فوق تخصص نوزاد پماد هیدروکورتیزون داد گفت 2-3 بار بیشتر نزن همون 2بار خوب شد بعدم مواظب باش ریش دارها هی صورتشونو بهش نمالن راستی اگر 2-3 بار زدی خوب خوب نشد پماد کالاندولا تنها پماد بی ضرره از اون بزن یا پماد ا د یا وازلین نگران نباش میدونم چه حالی داری من گریه هم کردم
اللهم عجل لولیک الفرج 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دختر منم 55روزشه. از چهار روز پیش صورتش زبر و ملتهب وجوش زده مرتب صورتشو. با اب تمیز می کنم ولی بهتر نشده پوستش زبرترم شده موقع شیر خوردن کلافه میشه چکار کنم
2728

سلام بچه های عزیزم پسر من اول ش جوش زد ...خیلی غصه خوردم یکی بهم گفت کالاندولا بزن ..زدم ..بهتر شد جوشاش رف اما خشک شد دوباره پوستش جوش و التهاب و خشکی خیلی عداب وجدان دارم میگم نکنه کالاندولا باعث شد خشک بشه شاید همینطوری میزاشتم خود ب خود رفع میش ایا از کالاندولا یا حساسیت ؟رفع ننیشه

سلام بچه های عزیزم پسر من اول ش جوش زد ...خیلی غصه خوردم یکی بهم گفت کالاندولا بزن ..زدم ..بهتر شد جوشاش رف اما خشک شد دوباره پوستش جوش و التهاب و خشکی خیلی عداب وجدان دارم میگم نکنه کالاندولا باعث شد خشک بشه شاید همینطوری میزاشتم خود ب خود رفع میش ایا از کالاندولا یا حساسیت ؟رفع ننیشه

2738

سلام دوستان پسر منم تقریبا ۲ماهشه از حدود ۱ماه پیش صورتش دونه زد اما الان بیشتر شده و صورتش قرمز و زبر شده،من هفته ای ۲بار با شامپو فیروز میشورم و ۲شبه ک پماد کالندولا میزنم واسش،فردا میبرمش دکتر بعد میام مینویسم چی گفت.

Crib
سلام دوستان پسر منم تقریبا ۲ماهشه از حدود ۱ماه پیش صورتش دونه زد اما الان بیشتر شده و صورتش قرمز و ز ...

دوستان قرار بود بیام و بگم درمان پسرمو ،،،بردمش دکتر و دکتر گفت شامپوشو عوض کن،من شامپو فیروز میزدم و دکتر گفت شامپو ناپریت برای موهاش بگیر و با همون صورتشو بشور فقط موقع حمام،و واسه بدنش شامپو بدن همین مارک رو بگیر که من به حاش شامپو بدن هیدرودرم بچه گرفتم و واقعا عالی بود یه مرطوب کننده هم داد واسه بعد حمام بزنم به صورت و بدنش اسمش سیونده اونم خوب بود و پسرم ۳روزه خوب شد و دیگه صورتش دونه نریخت،من از این محصولات راضی بودم،امیدوارم بدردتون بخوره.

Crib
دوستان قرار بود بیام و بگم درمان پسرمو ،،،بردمش دکتر و دکتر گفت شامپوشو عوض کن،من شامپو فیروز میزدم ...

بدنش زبر نشده بود یا پوسته پوسته نشده بود؟

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝