2737
2734
منم میام منم ببرین 😉😊

تو بشین بالا سر بچه ..بچه بزرگ کن تا ما بریم و برگردیم خخخخخ

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میدونم اصلا از صحبتات محبتت معلومه فدات شم ولی قسمت نشده تاحالادشیراز نرفتم 

فدات بشم عزیزم. ایشالا قسمتت بشه بیای. شهر قشنگیه. تو عید تشریف بیارید واقعا زیباست

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
چه کشوری خواهر. میخام طلاق بگیرم

انقد برات طلاهای خشگل میخره جدا نشو 

شوخی کردم خخخخ

امیدوارم هرچی صلاحه پیش بیاد برات

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||
2728
انقد برات طلاهای خشگل میخره جدا نشو  شوخی کردم خخخخ امیدوارم هرچی صلاحه پیش بیاد برات

وضع مالیش خیلی خوبه. طلاها هم قبلا خریده من چند ماه پیش رفتم عوض کردم. که خاطره نداشته باشم ازشون

2738

[QUOTE=115949315]وضع مالیش خیلی خوبه. طلاها هم قبلا خریده من چند ماه پیش رفتم عوض کردم. که خاطره نداشته باشم ازشون[/QUOT

میتونم بپرسم پس چرا؟ جدا میخای بشی؟

😞

[QUOTE=115949315]وضع مالیش خیلی خوبه. طلاها هم قبلا خریده من چند ماه پیش رفتم عوض کردم. که خاطره ندا ...

تفاهم نداریم همش جنگ و دعواس

تو بشین بالا سر بچه ..بچه بزرگ کن تا ما بریم و برگردیم خخخخخ

هنوز بچه ای درکارنیس دوستم ۷ماهشه رفته ترکیه پرونده پزشکی بازکرده شوهرش اینجاس میخواد بچشو اونجابدنیابیاره اقامت بگیره ازاونجا بره المان منواون باهم این تصمیمو گرفتیم باهمم باردادشدیم برای من سقط شد برای اون اسفند بدنیا میاد

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
فدات بشم عزیزم. ایشالا قسمتت بشه بیای. شهر قشنگیه. تو عید تشریف بیارید واقعا زیباست

قربون محبتت شوهرم کارش خیییییییلی زیاده درحد یه روز مرخصی 😣😣😣ولی حتما میام شیراز حتما

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
[QUOTE=115942754]شما ساعت ۳۵میلیونی بخری کجامیندازی دستت خوشبحالت بخر منم ساعت خیلی دوس دارم سه تا د ...

عزیزم ایشالا میخری 

2706