2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ۱۷ این ماه موعدم بوده چندروزه عقب انداختم ۳ روز پیش بیبی چک زدم منفی بود پریشب یه لک قهوه ای دیدم فکر کردم پریود شدم ولی دیگه چیزی نیومد خانوما ممکنه لک لانه گزینی بوده باشه؟

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
منم ۱۷ این ماه موعدم بوده چندروزه عقب انداختم ۳ روز پیش بیبی چک زدم منفی بود پریشب یه لک قهوه ای دید ...

به احتمال زیاد لک لانه گزینی بوده،چون خونریزی هم دیگه نداشتی،انشالله بارداری

به احتمال زیاد لک لانه گزینی بوده،چون خونریزی هم دیگه نداشتی،انشالله بارداری

مرسی انشاالله اخه قبلا چندبار لک دیدم ولی همشون قبل موعد بودن

از این میترسم که هورمونام به هم ریخته باشه 

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
قرص هم مصرف کرده بودی این ماه؟؟؟؟؟

قبلا خیلی قرص میخوردم

چندباری داروی تحریک تخمدان و آمپول استفاده کردم که با وجود فولی های خیلی خوب باردار نشدم ازماهِ پیش همه ی قرصامو کنار گذاشتم به گفته یه خانومه که دکترِ طب اسلامیه فقط دوسین(عسل+سیاهدانه) خوردم فعلا که پریود نشدم بازم توکل به خدا

قبلا خیلی قرص میخوردم چندباری داروی تحریک تخمدان و آمپول استفاده کردم که با وجود فولی های خیلی خوب ...

منم اون قرصها رو که استفاده می کردم،قبل پریود لکه بینی داشتم،تا الان هم هنوز باردار نشدم،حالا این ماه ببینیم چی میشه؟عسل و سیاهدانه رو از کی شروع کردی؟؟؟ از چندم پریودی شروع کردی؟

منم اون قرصها رو که استفاده می کردم،قبل پریود لکه بینی داشتم،تا الان هم هنوز باردار نشدم،حالا این ما ...

چندوقته اقدامی؟

عسل و سیاهدونه ناشتا از روزِ اول پریود تا ۱۰ روز قبل از پریود بعدی چون سیاهدونه خیلی گرمه و باعث سقط جنین میشه باید زودتر قطع بشه

چندوقته اقدامی؟ عسل و سیاهدونه ناشتا از روزِ اول پریود تا ۱۰ روز قبل از پریود بعدی چون سیاهدونه خیل ...

من 6 ماهه اقدامم،عسل و سیاهدونه رو خیلی شنیدم ولی تا حالا امتحان نکردم،حالا اگه این ماه هم باردار نشدم،برای ماه بعد میخورم

2706