2410
2553
عنوان

اومدم برا صبحانه خونه ی مادر شوهر جان😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 43 پست
خدا ازش راضی باشه نوش جونتون خوش بگذره😄😘

خیلی ممنون الان اومدم خونه بعد صبحانه مادر شوهرم رو بردم بانک پولشو گرفت بردم گذاشتم خونشون اومدم خونه ی خودم 🤗ببین چه زرنگم 😁

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا اخر و عاقبتشو بخير كنه ،خدا همنشين حضرت مريم كنه اين مادر شوهرو

آره بخدا ماهه ماه هر بار برم خونش یه چیز میده میگه بردار ببر الانم مربا داد برام 😂😂

2720
خیلی ممنون الان اومدم خونه بعد صبحانه مادر شوهرم رو بردم بانک پولشو گرفت بردم گذاشتم خونشون اومدم خو ...

آفرین😁

💙💙عضو گروه آبی💙💙 ۷۲ کیلو شروع رژیم💙۶۵ هدف💙وزن فعلی ۷۰💪

ببین عزیزم این ۱۴۴۰۰۰۰قیمتش

تو نظرات هم راضی بودن، مشکی میخواسم این هم مشکیه هم لمسیه خوشگله،بقیه توسترا ک کنارشون فلزیه بدم میاد

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
2714

این ۲۰۵۰۰۰۰۰قیمتش

اول همون عکس اولیع رو نیخواسم تا باز اینو دیدم باز حالا اینو میخوام...ولی درجه هاشو دوس ندارم چون چرخشیه اون بالاییه ابعادش ازین بزرگتره و لمسیه قیمتشم کمتره ولی این خیلی خوشگلتره...بعد منم پول اولیه رو گرفتم از شوهرم باز۶۰۰تومن باید بزارم روش ک شوهرم نمیده چون خیلی خرج تراشیدم تاالان براش.حالا امشب یا فرداشب بازارم میرم بازم ببینم تو بازار چ خبره

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
ببین عزیزم این ۱۴۴۰۰۰۰قیمتش تو نظرات هم راضی بودن، مشکی میخواسم این هم مشکیه هم لمسیه خوشگله،بقیه ت ...

آره این خیلی قشنگه تو اینو میگیری ؟سفارش دادی بیارن؟

این ۲۰۵۰۰۰۰۰قیمتش اول همون عکس اولیع رو نیخواسم تا باز اینو دیدم باز حالا اینو میخوام...ولی درجه ها ...

آره اینم قشنگه ولی بالایی بهتره چون هم قشنگه هم قیمتش مناسبه

آره این خیلی قشنگه تو اینو میگیری ؟سفارش دادی بیارن؟

ن اینارو دیگه نمیخوام رفتم بازار امروز خوب شد سفارش ندادم مارک اچ تی سی دیدم ۱۲۵۰اونو میگیرم اونم لمسی بود خیلی خوب بود عکس نگرفتم ازش حالا دوباره برم میخرم عکسشو میدم

ن اینارو دیگه نمیخوام رفتم بازار امروز خوب شد سفارش ندادم مارک اچ تی سی دیدم ۱۲۵۰اونو میگیرم اونم لم ...

آره بهتره خودشم مناسب تره منم میگیرم فعلا پول ندارم 😂😂