2737
2734

سلام 

من تابستون تو قسمت چپ سینم درد داشتم رفتم دکتر زنان معاینه کرد سونو نوشت و گفت کیست داری سینه چپ ولی من احساس میکنم قلبمم درد میکنه قرص ویتامین ای داد تقریبا یه چند ماهی خوب شدم اما الان دوباره دردام برگشته قرص نمیخورم کسی اینطور بوده یعنی درد کیست سینه س یا قلبمه نمیدونم چیه وسط،قفسه سینمم درد داره و زیر بغل میترسم از قلبم باشه 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

کسیکه سونو گرفت ازم فلوشیپ پستان داره و کارش،خوب بود گفتم درد دارم گفت از،کیستت نیست!! پس از،چیه 

پارسالم نوارقلب و اکو دادم گفت چیزی نیس یعنی کیست سینه دردش اینقده که به قلبم بزنه و قفسه سینه حتی دیت چپمم درد میکنه

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

دوستان کمکم کنید تو رو خدا استرس گرفتم کساییه که کیست دارین حالتای شما چطوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سینه راستم یه غده حس کردم تازه میخوام برم دکتر خیلی نگرانم

نه عزیزم شما احتمالا بخاطر،بارداریته غدد شیری دارن فعال میشن 

منم داشتم سینه چپم ویتامین ای داد آروم شده.سینه منم تیر میکشید فکر میکردم قلبمه

واقعا؟ من همش توهم قلب درد و ریه درد دارم میکنم نکنه اونا باشن چون سونوگرافه گفت از،کیستت نیست پس از،چیه من قبل کیست درد نداشتم اصلا یعنی دوباره ویتامین ای بخورم

2738
از معده ام میتونه باشه

نه معده م نیست قشنگ قفسه سینه س و حول و حوش سینه

تفاوت درد قلب و درد سینه رو کاملا میتونید متوجه شید.دوتا درد کاملا متفاوت هست.نگران نباش عزیزم.مجدد سونو دادی برای کیستت؟

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@

اگه وسط قفسه سینه حس سوزش داری باید بری دکتر گوارش. بعیده قلب باشه. ولی برای خاطر آرامشت برو به نوار قلب بده

منم کیست دارم.ولی ربطی به درد قلب نداره

زندگی یک فهم است، فکر زنجیر کنی یا پرواز، درهمان خواهی ماند
باردار نیستم تیکرم الکیه

عزیزم انشاءالله به حق پنج تن باردار شی نی نی سالم و صالح ....منم قصد بارداری دارم اما هر روزیجام درد داره میترسم اقدام کنم 

2706