2733
2734

سلام صبح بخیر 

خانوم ها من همه جهیزیه ام تکمیل ، فقط مونده سرویس کریستال ، من هیچوقت این سرویس ها به چشمم نیومده،  به نظرم برای دکور هم جالب نیستن ، یعنی هیچوقت نظرم رو جلب نکرده ، الان آمار گرفتم مارک چک ، حداقل ۵ میلیون میشه ، تو اطرافیانم هرکی داره ، یا شکسته یا تو بوفه خاک می خوره ، به نظرتون مارک لیزا موری که ایرانی تحت لیسانس اتریشه، برای استفاده معمولی بردارم ؟ تجربه شخصی خودتون رو بگید ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نخر..... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

من طرح خورشیدی خریدم منتها چک گرونه واسه چین و بگیر واسه ۱۸ نفر خریدم پارسال شد ۱تومن 

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
2738

طلا بهتره

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

من نگرفتم از همون چینی یا آرک استفاده کردم برا آجیل میوه و سیرینی خوری هم ۳تاظرف جدا بگیر هم تزیینیه هم مناسب تره

قندون و فنجونم که ست هستن چینی قشنگ تره 

من کلا با ویترین و کریستال میونه خوبی ندارم 

2706