2410
2553
عنوان

بچه طلاق

280 بازدید | 21 پست

بچه ها اگ بچه ی طلاق دور و برتون خیلی حواستون باشه جلوش مواظب رفتارتون با بچه هاتون باشین ،من ۲۹ سالمه دو تا نی نی دارم ولی هنوزم وقتی پدرشوهرم ب دخترآ و بچه هاش محبت میکنه حسرت میخورم غبطه میخورم دلم محبت پدر میخوادددد چ برسه ب کوچیکترآ تو رو خدا هواشون رو داشته باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
گریه می‌کنه همه بابا دارن من ندارم آخه بابای بی شعورش اصلا نمیاد بهش سر بزنه که هیچ نفقه هم تنیده ب ...

بابای منم انگار اصلا ما رو نداشته حذفمون کرد قشنگ😓

سر زایمانم چشم ب در بیمارستان خشک شد گفتم شاید بیاد عزتم جلو خانواده همسرم حفظ شه ولی انگار نه انگار الان نوه هاش رو اگ تو خیابون نشونش بدی نمیشناسه چون اصلا ندیدشون

2714
بچه های طلاق خیلی مظلومند😔 عواقب طلاق تا بزرگسالی هم باهاشونه خواهر ناتنی من بچه ی طلاقه الان دوت ...

کاش دختر من زجر نکشه 

ولی می‌دونم نمیشه ناراحته میگه مسخرم میککنن من بابا ندارم

بابای منم انگار اصلا ما رو نداشته حذفمون کرد قشنگ😓 سر زایمانم چشم ب در بیمارستان خشک شد گفتم شاید ...

بخدا قاب تو سینه شون نیست 

اون دنیایی هم هست خدایی رو داریم ماها 

اونا ظلم بزرگی میکنم

من هیچ وقت بابای دخترم و نمیبخشم 

گریه می‌کنه همه بابا دارن من ندارم آخه بابای بی شعورش اصلا نمیاد بهش سر بزنه که هیچ نفقه هم تنیده ب ...

واسش توضیح بده همه بابا ندارن بعضی آ مامان ندارن ،،خدا روشکر ما هم رو داریم و باهم خوشبختیم بعدد بغلش کن و حواسش رو با یه چیزی پرت کن مثلا موهات چقد قشنگ شده امروز

بخدا قاب تو سینه شون نیست  اون دنیایی هم هست خدایی رو داریم ماها  اونا ظلم بزرگی میکنم ...

متم هیچ وقت بابام رو نمیبخشم داداشم از من کوچیکتره اون خیلی بیشتر قلبش شکسته میگ اگ بمیره هم نمیرم سر خاکش

واسش توضیح بده همه بابا ندارن بعضی آ مامان ندارن ،،خدا روشکر ما هم رو داریم و باهم خوشبختیم بعدد بغل ...

اهووم 

باشه 

من خودم اوایل طلاق اذیت بودم الآنم قرص میخورم وگر ن اعصاب ندارم دیگه 

همش هم بخاطر زندگی کندی که داشتم سرم اومده 

آرامش و ازم گرفت 

طوری که استرس که میگیرم انگشت شستم میلرزه خیلی 

2706