2733
2734
عنوان

ب نظرتون چیکارکنم.حالم بده

159 بازدید | 17 پست

داشتم گوشی شوهرمونگاه میکردم.توقسمت گالری یه اسکرین شات بودازصفحه تلگرام یه دختری ک اسمشو اسم یکی از دوستاش سیوکرده بود.یه عدد2هم بغلش گذاشته بود.مثلامجید2

خیلی حالم بدشد.من شماره اون دوستشودارم شمارشوازتوگوشیم آوردم دقیقاشمارش با همون شماره دختره یکی بودفقط یه عدداخرش فرق داشت.

ب نظرتون میشه اشتباهی ذخیره کرده باشه این دختره براش اومده باشه.

شماره دوستشومجید1زده اینومجید2زده

براچی باید اینجوری ذخیره کرده باشه.

ب نظرتون چ برخوردی کنم چجوری بهش بگم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمال اینکه مجید باشه زیاده چون احتمالش خیلی ضعیفه که دو نفر شماره هاشون فقط تو یه عدد با هم فرق داشته باشن ، مطمئنا سیمکارت ها همزمان خریداری شدن 

از مکالماتشون نفهمیدی رابطشون چجوریه؟ شاید طرف دوست دنتر یا زن مجیده 

2731

بابا توروخدا اتقدر گیر تدید به این شوهراتون شما جه گیر بدی جه ندی کار خودشون میکنن چرا انقدر میرید تو گوشیشون میگردید تا یه چیزی پیدا کنید مچشون بگیرید 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

داداش منم دوتا سیمکارت داره که شماره آخرشون فقط فرق داره.همزمان خریدشون.یکیشونو داده دست مامانم 

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2738
احتمال اینکه مجید باشه زیاده چون احتمالش خیلی ضعیفه که دو نفر شماره هاشون فقط تو یه عدد با هم فرق دا ...

عکس ازمکالمشون نبودعکس ازصفحه تلگرامش بود

آخه عکسی ک دختره گذاشته باعکس همسردوستش فرق داره.اسمشم اسم اون نیس

عکس ازمکالمشون نبودعکس ازصفحه تلگرامش بود آخه عکسی ک دختره گذاشته باعکس همسردوستش فرق داره.اسمشم اس ...

شاید خواهرشه

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
عکس ازمکالمشون نبودعکس ازصفحه تلگرامش بود آخه عکسی ک دختره گذاشته باعکس همسردوستش فرق داره.اسمشم اس ...

شاید اسکرین گرفته واسه کسی بفرسته 

به نظر مشکوک نمیاد 

سخت نگیر دوستم 

داداش منم دوتا سیمکارت داره که شماره آخرشون فقط فرق داره.همزمان خریدشون.یکیشونو داده دست مامانم  ...

نمیدونم ب نظرم فرداپیام بدم ازش توضیح بخوام ببینم چی میگهاگ بخواددروغ سرهم کنه معلوم میشه

2706